گیم‌تیوب: مقایسه ۳۰ و ۶۰ فریم در بازی ها

گیم‌تیوب: مقایسه ۳۰ و ۶۰ فریم در بازی ها

پیمان ادیب ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ۲

امروز می خواهیم تا نگاهی به تفاوت ۲ فریم ریت رایج در بازی ها داشته باشیم و اینکه تا چه حد در روان شدن بازی تفاوت ایجاد می کنند. با گیمر همراه باشید.

 

گیم‌تیوب: مقایسه ۳۰ و ۶۰ فریم در بازی ها

فریم ریت در دنیای گیمینگ یکی از مهم ترین عامل ها در انجام بازی ها است. فریم ریت بالاتر به بازیکنان اجازه می دهد تا با محیط بازی تعامل بیشتر و بهتری داشته باشند و عملکردشان در بازی سریع تر شود.

باید این را نیز بگوییم که فریم ریت یکی از چندین عامل تعیین کننده در بازی های آنلاین است، اگر شما فریم ریت بالاتری نسبت به رقبای خود داشته باشید می توان گفت نسبت به آنها در بازی برتری خواهید داشت.


بیشتر بدانید: Mortal Kombat 11 را با ۶۰ FPS در PC بازی کنید


بعضی از بازی های آنلاین مانند CS:GO، Dota 2، PUBG و چندین بازی دیگر که دارای تورنمنت های جهانی هستند و مسابقات آنها در نقاط مختلف دنیا برگزار می شود نیز به فریم ریت ارائه شده به بازیکنان اهمیت می دهند.

در CS:GO فریم ریت اهمیت زیادی دارد

در CS:GO فریم ریت اهمیت زیادی دارد

در سیستم هایی که در تورنمنت های ورزش های الکترونیکی می بینیم اگر در یک لحظه کمی لگ بر روی یکی از سیستم ها مشاهده شود بازی را متوقف می کنند تا مشکل فریم ریت در آن سیستم حل شود.

می توان گفت هر چه سیستم شما بهتر و گران تر باشد، فریم ریتی که در اختیار شما قرار خواهد داد نیز بیشتر خواهد بود. فریم ریت بیشتر به معنای کنش و واکنش بهتر برای گیمر است.

در این ویدئو می توانید تفاوت بین دو فریم ریت رایج در بازی ها یعنی ۳۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه را ببینید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
  1. آریاگاریا گفت:

    فرق ۳۰فریم با۶۰فریم بنظر م واقعا توی بازیای اافلاین مشخص نیست ولی توی بازی انلاین کاملا مشخصه وروی پیروزی نقش مهمی دراره