سیستم جدید پینگ در PUBG معرفی شد

سیستم جدید پینگ در PUBG معرفی شد

پیمان ادیب ۱۰ تیر ۱۳۹۸ نظرات

در جدیدترین پچ منتشر شده برای بازی PUBG شاهد معرفی سیستم جدید پینگ در بازی هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

سیستم جدید پینگ در PUBG معرفی شد

سیستم پینگ در بای Apex Legends در دنیا جزو یکی از بهترین ها در دنیا است و به تازگی PUBG نیز توانسته است نسخه جدید از این سیستم را برای خود طراحی کند.

شما می توانید در جدیدترین پچ از بازی که این هفته منتشر شده است، با نگه داشتن غلتک ماوس کار های مختلفی انجام دهید از جمله این که به دوستانتان اطلاع دهید که وسیله مورد نظرشان را پیدا کرده اید و یا اینکه موقعیت دشمن را به آنها اطلاع دهید.

شما پس از این کار مشاهده خواهید کرد که این اطلاعات در سمت چپ صفحه به نمایش در خواهند آمد و بعضی از آنها در نقشه مشخص خواهند شد.


بیشتر بدانید: نسخه دوم بازی PUBG ساخته نخواهد شد


این سیستم به خوبی طراحی شده است و می توان گفت که هوشمند است، اگر شما موقعیت دشمنتان را در نقشه مشخص کنید به دوستانتان اطلاع داده خواهد شد که چه فاصله ای از آن فرد دارند. در ضمن زمانی که شما درخواست گلوله و خشاب می کنید نوع اسلحه ای که دارید نیز مشخص خواهد شد.

این سیستم شامل ۸ پیام مختلف به همراه یک نقشه در وسط آن است. شما می توانید در تصویر زیر این را مشاهده کنید. این سیستم باعث می شود افرادی که میکروفون ندارند به راحتی با بقیه ارتباط کنند.

سیستم جدید پینگ بازی PUBG

سیستم جدید پینگ بازی PUBG

این پچ همچنین یک سلاح جدید به بازی اضافه می کند، در کنار این سلاح جدید یک وسیله جدید و مکانیزم گرفتن لبه در بالا رفتن از یک مکان نیز ایجاد شده است.

این سلاح جدید Deagle است که قدرت تخریبی ۶۲ را دارد ولی قدرت کنترل را در هر بار شلیک کاهش می دهد، این سلاح در هر نقشه از بازی قابل دسترسی است و به سادگی پیدا می شود.

اسم وسیله جدید اضافه شده به بازی BRDM-2 است که می توانید در هر دو موقعیت خشکی و آب از آن استفاده کنید. این وسیله به هیچ وجه با گلوله ها تخریب نمی شود ولی این مشکل وجود دارد که شما و هم تیمی هایتان نمی توانید از درون آن به بیرون شلیک کنید.

وسیله جدید BRDM-2 در آخرین آپدیت PUBG

وسیله جدید BRDM-2 در آخرین آپدیت PUBG

مکانیزم جدید اضافه شده به بازی اجازه می دهد تا به سادگی به مکان هایی که قبلا نمی توانستید با پریدن برسید اکنون با استفاده از دست هایتان بروید و این خود مشکلات زیادی را در درون بازی برای بازیکنان حل می کند.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات