گیم‌تیوب: اولین لپ تاپ گیمینگ دنیا با دو صفحه نمایش

گیم‌تیوب: اولین لپ تاپ گیمینگ دنیا با دو صفحه نمایش

پیمان ادیب ۲۹ مهر ۱۳۹۸ نظرات

در این ویدئو قصد داریم تا اولین لپ تاپ گیمینگ در دنیا را به شما نشان دهیم که دارای دو صفحه نمایش می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

گیم‌تیوب: اولین لپ تاپ گیمینگ دنیا با دو صفحه نمایش

لپ تاپ های گیمینگ زیادی در بازار وجود دارند ولی به تازگی نسخه های جدیدی با دو صفحه نمایش معرفی شده اند که تعجب همه را برانگیخته است.

اکثر گیمرها برای راحتی و اینکه بتوانند در هر جا که بخواهند بازی کنند لپ تاپ های گیمینگ تهیه می کنند ولی امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی نسخه های جدیدی از لپ تاپ ها ارائه شده است.


بیشتر بدانید: بازی Need For Speed در دنیای واقعی


یکی از این نسخه های لپ تاپ های گیمینگ دارای دو صفحه نمایش می باشند، این لپ تاپ ها علاوه بر صفحه نمایش اصلی که قرار است کارهای خود را در آن انجام دهید دارای یک صفحه نمایش لمسی بالای صفحه کلید می باشند.

لپ تاپ گیمینگ با دو صفحه نمایش

لپ تاپ گیمینگ با دو صفحه نمایش

از این صفحه نمایش اضافه می توانید به عنوان صفحه نمایش دوم استفاده کنید و قابلیت های اینگونه لپ تاپ ها به گونه ای است که می توانید در حالی که بازی می کنید برنامه دیگری که حواستان باید به آن باشد را نیز اجرا کنید.

در این ویدئو می بینیم که کاربر می تواند میزان دما و درصدی که CPU و GPU در حال کار هستند را مشاهده کند که در نوع خود جالب است، به نوعی به گیمر این اجازه را می دهد تا در حین بازی نیم نگاهی به وضع لپ تاپ نیز داشته باشد.

لپ تاپ های گیمینگ آینده روشنی دارند ولی وجود دو صفحه نمایش در آنها، یک انتخاب وسوسه انگیز برای گیمرها می تواند باشد، ویدئو مربوطه را می توانید در زیر مشاهده کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات