بزرگ ترین جایزه ورزش های الکترونیکی توسط Dota 2 رقم خورد

بزرگ ترین جایزه ورزش های الکترونیکی توسط Dota 2 رقم خورد

پیمان ادیب ۳۰ تیر ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی کمپانی Valve موفق شده است تا میزان جایزه مسابقات جهانی Dota 2 را به ۳۰ میلیون دلار برساند. با گیمر همراه باشید.

 

بزرگ ترین جایزه ورزش های الکترونیکی توسط Dota 2 رقم خورد

تیم های حال حاضر در مسابقات جهانی بازی Dota 2 که آن را با نام TI9 یا همان The International 2019 می شناسیم قرار است بر سر بزرگ ترین جایزه در تاریخ ورزش های الکترونیکی با هم رقابت کنند.

جایزه این تورنمنت به عددی بیشتر از ۳۰ میلیون دلار رسیده است که هر روز در حال افزایش است. بیشتر این رقم توسط خود بازیکنان Dota 2 که Battle Pass دارند تامین شده است.

در واقع کمپانی Valve هر ساله ۲۵ درصد از درآمد خود از Battle Pass را به جایزه Dota 2 اختصاص می دهد که با توجه به افزایش هر ساله بازیکنان Dota 2 این رقم هر ساله بیشتر می شود.


بیشتر بدانید: حرف های نژادپرستانه در Dota 2 دوباره مشکل ساز شد


Battle Pass 2019

Battle Pass 2019

قبل از Dota 2 بیشترین جایزه مربوط به ورزش های الکترونیکی به Fortnite با ۳۰ میلیون دلار اختصاص داشت که این رقم توسط Dota 2 شکسته شده است. در مسابقات Fortnite جایزه نفر اول ۳ میلیون دلار بود.

امسال Battle Pass بسیار جذاب تر شده است و یکی از دلایل افزایش میزان جایزه مسابقات جهانی این بازی این می باشد. بازیکنان امسال چیز های بیشتری خریده اند که این خود باعث افزایش میزان جایزه شده است.

جایزه مسابقات امسال نسبت به سال های قبل افزایش قابل توجهی داشته است. در سال های قبل شاهد جایزه های ۲۱.۵ و ۱۶.۵ میلیونی بوده ایم ولی رقم ثبت شده امسال بسیار بیشتر می باشد.

برگزاری مسابقات Dota 2 در شانگهای چین

برگزاری مسابقات Dota 2 در شانگهای چین

در مسابقات TI9 قرار است ۱۸ تیم به رقابت هم بروند. این مسابقات در شانگهای چین برگزار خواهد شد. تیم هایی که توانسته اند تا کنون به ۱۸ تیم راه پیدا کنند Royal Never Give Up از چین، Natus Vincere از اوکراین، Chaos Esports Club از آمریکا، Infamous از پرو، Forward Gaming از آمریکا هستند که با ۱۲ تیم دعوت شده بازی خواهند کرد.

قهرمان مسابقات پارسال تیم OG بود که در ۵ بازی نفس گیر و با نتیجه ۳ – ۲ توانست PSG.LGD را شکست بدهد. تیم OG در مسابقات TI9 حضور خواهد داشت.

منبع:

PCGamesN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات