رکورد پیش فروش بازی Witcher 3 توسط Cyberpunk 2077 شکسته شد

رکورد پیش فروش بازی Witcher 3 توسط Cyberpunk 2077 شکسته شد

احمد هاتفی ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

استودیو CD Projekt Red در اخبار جدیدی اعلام کرده است که عنوان Cyberpunk 2077 توانسته رکورد پیش فروش بازی ویچر ۳ را بشکند. با گیمر همراه باشید.

 

رکورد پیش فروش بازی Witcher 3 توسط Cyberpunk 2077 شکسته شد

طبق انتظاراتی که داشتیم، استودیو CD Projekt Red با حضوری فعال در کنفرانس های مختلف در E3 2019 توانست نمایش های جذابی را از خود بجای بگذارد و همین باعث هیجان زده شدن و بی قراری علاقه مندان برای انتشار این عنوان شده است.

حضور چهره مشهوری همچون کیانو ریوز هم در این امر دخیل بوده و باعث شده تا با تایید حضورش در بازی Cyberpunk 2077 میزان فروش این عنوان بالا برود.

در همین راستا مدیرعامل استودیو CD Projekt Red در مصاحبه با وبسایت Bloomberg اشاره ای به میزان پیش فروش بازی Cyberpunk 2077 داشته است.


بیشتر بدانید: ۲۰ میلیون نسخه؛ رکورد جدید فروش The Witcher 3


بیشتر ما استودیو لهستانی CD Projekt Red را با سری بسیار جذاب و عمیق The Witcher می شناسیم و آخرین بار شاهد رکورد شکنی نسخه سوم این عنوان بودیم که پیش فروش غیرقابل انتظاری را برای این استودیو بجای گذاشت.

حال با وجود تمام وقایع هیجان انگیز چند روز گذشته، بازی Cyberpunk 2077 توانسته رکورد پیش فروش The Witcher 3 بشکند و باید دید آیا این روند تا بعد از انتشار بازی ادامه خواهد داشت یا خیر.

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۹۹ منتشر خواهد شد.

منبع:

PushSquare

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات