ویدیو: تریلر فیلم Jumanji: The Next Level

ویدیو: تریلر فیلم Jumanji: The Next Level

امیر پورمحمد ۲۱ تیر ۱۳۹۸ نظرات

نگاهی به تریلر منتشر شده از قسمت جدید فیلم جومانجی (Jumanji). با گیمر همراه باشید.

 

ویدیو: تریلر فیلم Jumanji: The Next Level

چند وقتی است که ریبوت (بازسازی) فیلم‌های قدیمی در دستور کار صنعت سینما قرار گرفته است. در این چند ساله شاهد بازسازی فیلم‌های بسیاری همچون گودزیلا (Godzilla)، پسر جهنمی (Hellboy) و ده‌ها فیلم دیگر بودیم که طرفداران قدیمی این آثار را شاد و غمگین کرد. برخی از این ریبوت‌ها که به صورت استادانه ای و با اتکا به آثار اصلی خودشان ساخته شده بودند به نوعی وارد فاز جدیدی از دنیای سینمایی خود شده و موجبات ساخت دنباله‌های بیشتر را برای شرکت سازندشان امکان پذیر کردند.

اما برخی از این آثار نیز علی رقم خوش ساخت بودنشان با سد محکم طرفداران و بینندگان مواجه شدند و هیچ افتخاری برای تولید کنندگانشان به دست نیاوردند.


بیشتر بدانید: دنباله فیلم Jumanji ساخته می شود


فیلم جومانجی را به جرئت می توان جزو دسته اول به حساب آورد. این فیلم که در سال ۲۰۱۷ به کارگردانی جیک کاسدان (Jake Kasdan) ریوت شد با اتکا به قسمت اصلی خود و استفاده از جلوه‌های ویژه بسیار زیبا در کنار تیمی از بازیگران محبوب به خوبی توانست خود را وارث اثر محبوب و معروف اصلی اعلام کند.

جومانجی یک

جومانجی یک

فروش حدود یک میلیارد دلاری این فیلم با توجه به بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری اش امکان گسترش این دنیای سینمایی را برای کمپانی سازنده این فیلم به ارمغان آورد. اکنون پس از چند سال از انتشار قسمت دوم، خبرهایی از ساخته شدن قسمت سوم این فیلم به گوش می رسد. چندی قبل نیز اولین تریلر این فیلم منتشر شد که از گسترش و بست این دنیای سینمایی و پای نهادن آن به عصر جدیدی از داستان سرایی خبر می دهد.


بیشتر بدانید: ویدیو: تریلر فیلم جدید Joker


از بازیگران قسمت سوم این فیلم که همچنین در قسمت دوم نیز حضور داشتند می توان به دواین جانسون (Dwayne Johnson) معروف به راک، کوین هارت (Kevin Hart)، جیکوب بلک (Jacob Black) و کارن گیلان (Karen Gillan) اشاره کرد.

این فیلم با نام کامل جومانجی: مرحله بعدی (Jumanji: The Next Level) برای اکران در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Jake Kasdan

تهیه کننده: Dwayne Johnson و Dany Garcia

نویسنده: Jake Kasdan، Jeff Pinkner و Scott Rosenberg

ستارگان: Jack Black، Kevin Hart، Karen Gillan، Nick Jonas و Dwayne Johnson

بودجه ساخت: اعلام نشده است

تاریخ اکران: ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹

 

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات