ویدیو: تریلر فیلم جدید Joker

ویدیو: تریلر فیلم جدید Joker

امیر پورمحمد ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

اولین تریلر فیلم اختصاصی جوکر (Joker) چندی پیش منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

ویدیو: تریلر فیلم جدید Joker

چندی پیش طی همایشی اولین تریلر متفاوت ترین فیلم دنیای سینمایی دی سی (DC) یعنی فیلم تاریک جوکر به صورت رسمی منتشر شد. چند ماه قبل بود آقای تاد فیلیپس (Todd Phillips) کارگردان مجموعه که فیلم های میان رده ای همچون فیلم سگ های جنگی (War Dogs) را در کار نامه خود داشت، اولین تصاویر پشت صحنه این فیلم را منتشر کرد. حال پس از گذشت حدود چهار ماه اولین تریلر رسمی فیلم نیز منتشر شده است.


بیشتر بدانید: ریبوت فیلم Matrix با شخصیت اصلی مؤنث


کمپانی دی سی طی چندین بیانیه به صورت رسمی اعلام کرده است این فیلم به صورت یک تک فیلم ساخته شده است و نه تنها هیچ گاه دنباله ای نخواهد داشت بلکه هیچ وقت ارتباطی داستانی با سایر فیلم های دنیای سینمایی دی سی نیز نخواهد داشت. به نوعی می توان گفت این فیلم به صورت کامل ایزوله شده است تا سازندگان علی رقم کنجکاوی و بازی با خط های زمانی هیچ صدمه ای به سایر فیلم های دنیای سینمایی دی سی نزنند.

فیلم,سینما,فیلم جدید,فیلم جوکر,بازیگران فیلم جوکر,داستان فیلم جوکر,ویدیو تریلر فیلم جوکر,تریلر فیلم جوکر,تیزر فیلم جوکر,خواکین فینکس در فیلم جوکر,زازی بیتز در فیلم جوکر, Joker, Todd Phillips, Joaquin Phoenix

تریلر فیلم جوکر

به همین دلیل است که در این تریلر شاهد حضور بروس وین (نام اصلی شخصیت بتمن) به عنوان یک کودک ده ساله هستیم. البته مقاله ای کامل برای موشکافی تریلر این فیلم نوشته خواهد شد.

نیاز به ذکر است بازی آقای خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در این فیلم نیز به تنهایی می تواند بار سنگین جذاب شدن کل فیلم را بکشد. از سایر بازیگران این فیلم می توان به رابرت دنیرو (Robert De Niro)، زازی بیتز (Zazie Beetz) و مارک مارون (Marc Maron) اشاره کرد.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Todd Phillips

تهیه کننده: Todd Phillips

نویسنده: Todd Phillips و Scott Silver

ستارگان: Joaquin Phoenix، Robert De Niro، Zazie Beetz، Frances Conroy، Marc Maron و Bill Camp

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات