دنباله فیلم Jumanji ساخته می شود

دنباله فیلم Jumanji ساخته می شود

امیر پورمحمد ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

اطلاعاتی جدید در مورد شروع فیلم برداری قسمت سوم جومانجی (Jumanji). با گیمر همراه باشید.

 

دنباله فیلم Jumanji ساخته می شود

با توجه به آخرین آپدیت خبری چندی پیش قسمت سوم جومانجی با حضور تیم سازندگان و بازیگران قسمت دوم این مجموعه، شروع به فیلم برداری شده است. آقای داون جانسون (Dwayne Johnson) مقلب به راک (Rock) چندی قبل با انتشار تصویری از چهار شخصیت اصلی فیلم در یک لوکیشن فیلم برداری، به صورت رسمی شروع کارش در این فیلم را تائید کرد.


بیشتر بدانید: اسپیناف فیلم مرد عنکبوتی ساخته می شود


در ادامه آقای جانسون در جواب به یکی از طرفدارانش در مورد زمان اکران و ادامه پروسه فیلم برداری این گونه جواب دادند:

«آماده باشید که قسمتی جدید از سری فیلم های جومانجی در راه است. این فیلم در تعطیلات امسال (به احتمال زیاد سال نوی میلادی) اکران خواهد شد. شک ندارم از این فیلم خوشتان خواهد آمد.»

فیلم,سینما,فیلم جدید,آخرین فیلم راک,آخرین فیلم داون جانسون,داون جانسون در فیلم جومانجی,قسمت سوم جومانجی ساخته می شود,جومانجی قسمت سوم,راک در جومانجی سه,بازیگران فیلم جومانجی ,تاریخ اکران جومانجی سه,جومانجی 3, Jumanji, Dwayne Johnson, Rock, Jumanji 3

بازیگران فیلم جومانجی

اولین قسمت این سری فیلم ها با اکرانش در سال ۱۹۹۵ تا به امروز توانسته است فروش جهانی یک میلیارد دلاری را به دست آورد. این در آمد یک میلیارد دلاری با توجه به بودجه اندک ۹۰ میلیون دلاری این فیلم، دور از انتظار و به نوعی شگفت انگیز است.

تا کنون زمان دقیقی برای اکران این فیلم اعلام نشده است، ولی احتمال می رود این فیلم در اواخر امسال یعنی در ماه دسامبر اکران گردد.


بیشتر بخوانید:

فصل چهارم True Detective ساخته می شود

انتشار تصاویر جدیدی از فیلم Hellboy

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات