پوستر فیلم Joker بر روی جلد مجله Empire’s Standard

پوستر فیلم Joker بر روی جلد مجله Empire’s Standard

امیر پورمحمد ۱۶ تیر ۱۳۹۸ نظرات

این ماه جلد مجله Empire’s Standard نشان دهنده پوستری جذاب از فیلم جدید جوکر (Joker) است که به زودی منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

پوستر فیلم Joker بر روی جلد مجله Empire’s Standard

شماره این ماه مجله Empire’s Standard به خوبی توانسته است دست بر روی مطالب مهم و جذاب صنعت سینما بگذارد. چند سالی است که خبر ساخته شدن فیلمی تاریک با محوریت شخصیت جوکر توسط آقای تاد فیلیپس (Todd Phillips) نقل مجالس سینمایی شده است. از زمان انتشار اولین تریلر فیلم نیز این گفت و گوها شدت گرفته اند، چرا که حتی از تریلر منتشر شده این فیلم نیز می توان دریافت که سازندگان هر آنچه را که قول داده اند بی هیچ کم و کسری تحویل داده اند.


بیشتر بدانید: موشکافی تریلر فیلم Joker


بی شک این بار شاهد فیلمی فراتر از آنچه قبلاً از شخصیت جوکر دیده ایم خواهیم بود. آقای واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) نیز که نقش جوکر را در این فیلم بازی خواهد کرد، تمام تلاش خود را برای فیلم کرده است و حتی فیزیک بدنی خود را فدای این فیلم کرده است. با توجه به برخی گفته‌ها وی برای رسیدن به فیزیک بدنی ایده آل برای این فیلم، ۲۵ کیلو گرم از وزن خود کم کرده است.

فیلم Joker جلد مجله Empire's Standard

فیلم Joker جلد مجله Empire’s Standard

نمایشگاه کامیک کان سن دیگو (Comic-Con: San Diego) نیز که چند هفته بعد شروع خواهد شد بی شک حاوی خبرهای خوبی برای این فیلم خواهد بود. ولی چند هفته قبل‌تر از نمایشگاه مجله Empire’s Standard تصویری از این فیلم را بر روی جلد خود منتشر کرده است که تمام آنچه را که در این فیلم رخ خواهد داد در قاب یک تصویر شرح می دهد.


بیشتر بدانید: ویدیو: تریلر فیلم جدید Joker


آری این فیلم به طور اختصاصی به سرگذشت شخصیت جوکر خواهد پرداخت و مراحل تبدیل شدن یک کمدین معمولی و فقیر به شاهزاده جنایت شهر آرخام را به طور مفصل شرح خواهد داد.

فیلم اختصاصی جوکر برای اکران در تاریخ ۱۹ اکتبر امسال برنامه ریزی شده است.

نمایشگاه کامیک کان سندیاگو سال ۲۰۱۹ نیز در تاریخ ۱۸ جولای الی ۲۱ جولای برگزار خواهد شد.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات