شایعات نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 باز هم قوت گرفت

شایعات نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 باز هم قوت گرفت

احمد هاتفی ۱۵ تیر ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی اسنادی به بیرون درز کرده است که نشان می دهد نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 به زودی خبرساز خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

شایعات نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 باز هم قوت گرفت

Red Dead Redemption 2 یکی از بزرگ ترین عناوین صنعت گیم و کمپانی راک استار است که در سال گذشته منتشر شد و توانست جوایز متعددی را بدست بیاورد.

این عنوان بزرگ برای کنسول های PS4 و Xbox One منتشر شد ولی نسخه PC آن در هاله ای از ابهام قرار گرفته و راک استار نیز آن را تایید و نه تکذیب کرده است. حال در جدیدترین اخبار بازی یک کاربر در سورس کد Rockstar Social Club به اطلاعاتی دست یافته است که اشاره به نسخه PC این اثر دارد.

این سند در توییتر برای اولین بار فاش شده است که در آن یک تصویر از سورس کد بلاگ Social Club شرکت راک‌ استار را با دنبال‌کنندگانش به‌اشتراک گذاشته که در آن، ردیف شدن ۳ واژه‌ ی RDR2، PC و Accomplishments شایعات فراوانی برای این بازی به وجود آورده است.

احتمالا واژه Accomplishments به دست آوردهایی اشاره دارد که بازیکنان در بخش آنلاین بازی می توانند کسب کنند و می توان آن را به تروفی‌ ها و اچیومنت‌ های Xbox یا PlayStation تشبیه کرد.


بیشتر بدانید: شایعات ساخت Red Dead Redemption 2 برای PC همچنان ادامه دارد


همانطور که در بالا اشاره شد راک استار به این خبر نیز واکنشی نشان نداده و به احتمال زیاد نخواهد داد؛ البته اگر روند انتشار بازی GTA V را در نظر بگیریم باید منتظر انتشار نسخه PC بازی باشیم.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات