شایعه: تاریخ انتشار و طرح جلد بازی Gears of War 5 [بروزرسانی]

شایعه: تاریخ انتشار و طرح جلد بازی Gears of War 5 [بروزرسانی]

احمد هاتفی ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

وبلاگ Generación Xbox جدیدا تصاویر و اطلاعاتی درباره بازی Gears of War 5 فاش کرده است که است که مربوط می شود به زمان انتشار و باکس آرت این عنوان. با گیمر همراه باشید.

 

شایعه: تاریخ انتشار و طرح جلد بازی Gears of War 5 لو رفت

هرچه به زمان برگزاری نمایشگاه E3 2019 نزدیک می شویم شایعات و اخبار لو رفته درباره عناوین مورد انتظار افزایش می یابد. به تازگی بلاگ Generación Xbox با انتشار اخباری درباره بازی Gears of War 5 تاریخ عرضه و طرح روی جلد بازی را فاش کرده است.

Gears of War 5 ساخته استودیو The Coalition می باشد که فعلا تاریخ عرضه اش را قطعی نکرده اما با این حال شایعات درباره این موضوع زیاد است که یکی از آن ها همین چند روز پیش فضای اینترنت را پر کرده است.

باکس آرت احتمالی بازی Gears of War 5

باکس آرت احتمالی بازی Gears of War 5

بلاگ Generación Xbox اعلام کرده است که بازی Gears of War 5 در تاریخ ۱۹ شهریور به طور انحصاری برای کنسول های ایکس باکس عرضه خواهد شد.

همچنین تصاویری هم منتشر شده است که باکس آرت بازی را نشان می دهند اما همه این ها در حد شایعه هستند و تا زمان تایید مایکروسافت نمی توان این اخبار را درست دانست.


بیشتر بدانید: شایعه: بازی GTA 6 پروژه بعدی Rockstar خواهد بود


همانطور که از تریلر معرفی و گیم پلی بازی دریافتیم، شخصیت Kait از اهیمت بالایی در این نسخه برخوردار است و به همین دلیل تصویر او را بزرگتر از بقیه کاراکترها بر روی جلد بازی مشاهده می کنیم.

 Gears of War 5 احتمالا 19 شهریور منتشر شود

Gears of War 5 احتمالا ۱۹ شهریور منتشر شود

همچنین بر روی این طرح اعلام شده است که نسخه Xbox One X بازی از از وضوح ۴K و فناوری HDR بهره خواهد برد که بازی بسیار جذاب تر خواهد کرد.

کمپانی مایکروسافت در تاریخ ۲۰ خرداد و در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت ایران کنفرانس E3 2019 خود را برگزار خواهد کرد، پس باید تا آن زمان منتظر ماند و دید انحصاری جدید این کمپانی چه زمانی منتشر خواهد شد و آیا طرح های احتمالی تایید خواهند شد یا خیر.

 

بروزرسانی: تاریخ و باکس آرت بازی Gears 5 تایید شد.

منبع:

GameFragger

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات