نقشه‌‎های PUBG بازسازی می‌شوند

نقشه‌‎های PUBG بازسازی می‌شوند

احمد هاتفی ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

استودیو PUBG Corp اعلام کرده است نقشه های بازی PUBG را بازسازی می کنندو اولین مورد نقشه Erangel خواهد بود. با گیمر همراه باشید.

 

نقشه‌‎های PUBG بازسازی می‌شوند

بازی PUBG یکی از معدود عناوین بتل رویال است که دارای نقشه های متعدد است که بازیکنان می توانند از بین آن ها مپ های مختلفی را انتخاب کرده و به مبارزه با دشمنان بپردازند.

استودیو پابجی کورپ جدیدا خبر از ریمستر نقشه های بازی داده و اعلام شده است که در اولین قدم شاهد بازسازی نقشه Erangel خواهیم بود. به گفته استودیو سازنده طی این ریمستر ساختمان های بیشتری به نقشه اضافه خواهد شد تا سطح پیدا کردن لوت ها ارتقا یابد.

PUBG , PUBG Corp , Battle Royale , PS4 , Xbox One , نقشه های بازی PUBG , نقشه بازی PUBG

استودیو PUBG Corp در این باره در وبسایت خود گفته است:

«همانطور که تاکنون فهمیده‌ اید، تصویری از نقشه‌ ی Erangel فاش شده است. این تصویر اضافه شدن ساختمان‌ های جدیدی به این نقشه را نشان می‌ دهد. قصد داریم تا با اضافه کردن این ساختمان‌ ها، تعادلی در لوت‌ های بازی ایجاد کنیم.

این کار در جهت بهبود کیفیت نقشه‌ های بازی انجام می‌ شود و در حال حاضر آزمایش کردن این تغییرات هستیم. این تغییرات تنها اقدام ما نخواهد بود.»

این توضیحات به دنبال فاش شدن تصویر نقشه Erangel ریمستر شده ارائه شده است.

در این تصویر به خوبی می توان اضافه شدن ساختمان های جدید را مشاهده کرد ولی به گفته عوامل سازنده این نقشه نسخه نهایی بازسازی نیست و حتما تغییرات دیگری هم در آن اعمال خواهد شد.

PUBG , PUBG Corp , Battle Royale , PS4 , Xbox One , نقشه های بازی PUBG , نقشه بازی PUBG

بسیاری از کاربران بازی PUBG از عدم وجود تعادل در پیدا کردن لوت ها در بازی انتقاد کرده بودند؛ برای مثال بسیاری از بازیکنان اعلام کرده بودند بیشتر از ۲۰ دقیقه را صرف پیدا کردن اسلح های سطح پایین می کنند.

پس اضافه شدن ساختمان هایی باعث می شود تا کاربران با گشت و گذار در آن ها بتوانند زودتر از گذشته به لوت ها دستیابی پیدا کنند. فعلا این اقدامات در مرحله آزمایش هستند و باید تا زمان انتشار نهایی منتظر بمانیم.

 

 


بیشتر بخوانید:

از کشتن استریمر های Twitch درون PUBG مطلع شوید!

ویدیو: بازی PUBG رسما برای PS4 معرفی شد

X018: بازی PUBG به سرویس Xbox Game Pass ملحق می‌شود

لیگ جهانی بازی PUBG از سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد

ویدیو: ماموریت غیرممکن در بازی PUBG Mobile

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات