دنباله سریال Game of Thrones به زودی منتشر خواهد شد

دنباله سریال Game of Thrones به زودی منتشر خواهد شد

امیر پورمحمد ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

شبکه تلویزیونی اچ بی او (HBO) به صورت رسمی اعلام کرد فیلم برداری دنباله سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) در کشور نروژ آغاز شده است. با گیمر همراه باشید.

 

دنباله سریال Game of Thrones به زودی منتشر خواهد شد

بسیاری با اتمام شدن سریال بازی تاج و تخت که در چند ساله گذشته به جرئت توانسته بود محبوب‌ترین سریال دنیا شود، امید خود را برای ادامه داستان‌های این دنیای سینمایی از دست دادند. ولی با توجه به آخرین آپدیت خبری که از سوی شبکه اچ بی او منتشر شده است، قولی که در فصل هفتم سریال داده شده بود به صورت تمام و کمال در حال اجرایی شدن است.


بیشتر بدانید: سریال Game of Thrones چگونه پایان خواهد یافت؟


با توجه به گفته‌های مدیر این شبکه در حال حاضر تمام عوامل سازنده دنباله سریال در کشور نروژ هستند و مراحل آغاز فیلم برداری را در حال اجرایی کردن می باشند. البته این شبکه یک عکس نیز از یک سوار کار مرموز منتشر کرده است که سر زمینی یخ زده در پیش رویش قرار داد.

تصویر منتشر شده از دنباله سریال Game of Thrones

تصویر منتشر شده از دنباله سریال Game of Thrones

این تصویر که نشان دهنده سرزمین‌های آن سوی دیوار است (به احتمال زیاد) تنهاترین اطلاعاتی است که از محتوای داستانی این اسپیناف (دنباله) در حال حاضر در دست داریم. البته شایعاتی چند نیز در مورد سریال وجود دارند. مثلاً شایعه شده است اسم این سریال شب طولانی (The Long Night) خواهد بود و به وقایع قبل از سریال اصلی اشاره خواهد داشت.


بیشتر بدانید: تورنمنت برای نویسندگی اسپیناف Game of Thrones


در قسمتی از سری اصلی، اشاره ای کوتاه به زمستان طولانی که حدود یک دهه قبل به وقوع پیوسته است می شود.

ادامه سریال Game of Thrones

ادامه سریال Game of Thrones

البته لیست کوتاهی از بازیگران نیز که متشکل از جان گولدمن (The Long Night) بازیگر فیلم ایکس من (X-Men) و اس جی کلارکسون (S.J. Clarkson) بازیگر شخصیت جسیکا جونز (Jessica Jones) است چندی پیش منتشر شد.


بیشتر بدانید: تیزر کوتاهی از فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد


حال باید منتظر بود تا دید آیا این اسپیناف همانند اسپیناف سریال بریکینگ بد (Breaking Bad) در حد سریال اصلی خواهد بود و یا همانند اسپیناف سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) به قدری کم کیفیت خواهد بود که برای قسمت‌های بعدی تمدید نخواهد شد. البته تا انتشار این سریال زمان زیادی مانده است و در آینده نه چندان دور باید منتظر خبرهای جدید و حتی اولین تریلر یا تیزر آن خواهیم بود.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات