تیزر کوتاهی از فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

تیزر کوتاهی از فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

امیر پورمحمد ۲۵ دی ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به تیزر کوتاه منتشر شده از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones). با گیمر همراه باشید.

تیزر کوتاهی از فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

چندی پیش شبکه اچ بی او (HBO) تیز کوتاهی از فصل هشتمش سریال محبوب بازی تاج تخت منتشر کرد. در این تیزر یک دقیقه ای بیشتر از آن که شاهد اطلاعاتی از داستان فصل جدید دستگیرمان شود بیشتر شاهد اتفاقات و دیالوگ های فصل های قبلی هستیم.

فیلم,سینما,سریال,سریال بازی تاج و تخت,فصل هشتم سریال گیم اف ترون,تاریخ اکران فصل هشتم بازی تاج و تخت,بازیگران سریال تاج تخت,تریلر فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت, تیزر فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت, Game of Thrones, HBO

این تیزر که نشان دهنده پیاده روی سه وارث خاندان استارک یعنی جان اسنو، اریا استارک و سنسا استارک در قبرستان کاخشان است به جای دادن اطلاعات جدید در مورد فصل هشتم حاوی یادآوری هایی از دیالوگ ها و شخصیت های مرده در فصول قبلی است. البته نباید انتهای پایانی این تیزر را از خاطر فراموش کرد. در انتها بخشی کوچکی از اتفاقاتی که در این فصل رخ خواهد داد به صورت نمادین نشان داده می شود. در ادامه می توانید این تیزر را مشاهده کنید.


بیشتر بدانید: سریال Legion برای فصل سوم تمدید شد


البته این تیزر چیزی بیشتر از یک پیش غذا برای اعلام تاریخ شروع فصل نبوده و نیست. تنها اطلاعات ارزشمندی که از این تیزر می توان به دست آورد تاریخ شروع پخش فصل هشتتم است. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این تیزر، فصل هشتم این سریال از تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ شروع به چخش خواهد کرد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات