داستان سری دوم سریال GOT لو رفت

داستان سری دوم سریال GOT لو رفت

امیر پورمحمد ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

بررسی اخبار سینما در مورد سری دوم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) که چندی قبل توسط شبکه اچ بی او (HBO) منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

داستان سری دوم سریال GOT لو رفت

موفقیت سری اصلی سریال بازی تاج و تخت را می توان اصلی‌ترین مشوق ساخت سری دوم این سریال دانست. البته با توجه به اخبار منتشر شده این سریال در واقع به صورت اسپیناف خواهد بود. اسپیناف به منعی یک اثر فرعی برای آثار اصلی است که هیچ گاه داستان اثر اصلی را ادامه نمی دهند. این گونه دنباله‌ها معمولاً در مورد سرگذشت برخی از شخصیت‌های آثار اصلی می باشند.


بیشتر بدانید: دنباله سریال Game of Thrones به زودی منتشر خواهد شد


از همین رو سایت هالیوود ریپورتر که چندی قبل مصاحبه ای خصوصی با سازندگان قسمت دوم سریال داشت، اطلاعاتی چند را در مورد داستان این قسمت منتشر کرد. با توجه به این اطلاعات منتشره، این بار داستان، ۳۰۰ سال قبل تر از اتفاقات سریال اصلی به وقوع خواهند پیوست و تمرکز اصلی بخش داستانی سریال حول خانواده تارگرین خواهد بود.

دستان سری دوم سریال Game of Thrones

دستان سری دوم سریال Game of Thrones

با توجه به این اطلاعات منتشره این داستان را می توان اقتباسی از کتاب آتش و خون (Fire & Blood) نوشته آقای جورج آر آر مارتین (George R.R. Martin) دانست. کتاب آتش و خون که دنباله ای برای کتاب معروف A Song of Ice and Fire است به بررسی سرگذشت اعضای خانواده تارگرین همچون آیگون، شاه دیوانه و حتی دنریس می پردازد.


بیشتر بدانید: همکاری نویسنده داستان سریال GOT با استودیو From Software


آقای جورج آر آر مارتین با انتشار کتاب آتش و خون در سال گذشته و در ادامه موفقیت سریال بازی تاج و تخت که اقتباسی از کتاب A Song of Ice and Fire بود باری دیگر توانست همگان را با هنر نویسندگی خود شگفت زده کند. وی انتشار قسمت دوم کتاب آتش و خون را در آینده ای نزدیک تائید کرده است. انتشار نسخه دوم این کتاب می تواند باعث ادامه سریال دنباله ای بازی تاج و تخت شود که به نوبه خود بنا به علت یکسان شدن انتشار کتاب و سریال بسیار برای دوست داران دنیای افسانه ای بازی تاج تخت می تواند جذاب باشد.

داستان رمان Fire & Blood

داستان رمان Fire & Blood

البته نباید این واقعیت را از یاد برد که همیشه آقای جورج آر آر مارتین در انتشار آثار خود حداقل چند سالی تأخیر داشته است. در نتیجه امکان دارد اتفاقات ذکر شده چندین سال بعد به وقوع بپیوندند.

تا کنون به جز یک پوستر سینمایی که حدود یک ماه قبل منتشر گشته است، اطلاعات چندانی در مورد زمان انتشار این سریال منتشر نشده است.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات