رئیس شبکه HBO آخرین قسمت GoT را اسپویل می کند

رئیس شبکه HBO آخرین قسمت GoT را اسپویل می کند

امیر پورمحمد ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

رئیس شبکه اچ بی او (HBO) در مورد آخرین قسمت سریال بازی تاج و تخت (Game Of Thrones) می گوید. با گیمر همراه باشید.

 

رئیس شبکه HBO آخرین قسمت GoT را اسپویل می کند

اطلاعات قسمت پایانی سریال محبوب بازی تاج تخت توسط شبکه اچ بی او به گونه ای محافظت شده اند که گویی اطلاعات سری ملی هستند، اما با این حال رئیس برنامه ریزی شبکه اچ بی او یعنی آقای کسی بلویز (Casey Bloys) شروع به سخن گفتن حول داستان آخرین قسمت این سریال می کند.

فیلم,سینما,فیلم جدید,سریال,قسمت آخر سریال گیم اف ترون,فصل هشتم گیم اف ترون,داستان سریال بازی تاج و تخت,آخرین قسمت سریال بازی تاج و تخت,فصل هستم سریال بازی تاج و تخت,اسپویل فصل هستم بازی تاج و تخت, GoT, Game Of Thrones, Game Of Thrones season 8, Casey Bloys

آقای کسی علا رقم اشاره کردن به پایان جذاب و غافل گیر کننده این سریال در مورد داستان این سریال اینگونه می گوید:

«من میدانم زمانی که یک سریال بزرگ را می خواهید به پایان برسانید چون افراد زیادی نسبت به آن وابستگی پیدا کرده اند بهتر است آن چیزی را که می خواهند به آن ها بدهید. ما نیز تمام تلاش خود را کرده ایم که این اتفاق از هر لحاظ به صورت کامل صورت بگیرد.»

در ادامه آقای بلویز به صورت نقل قول از سوی کارگردان مجموعه یعنی آقای دی بی ویس (D.B. Weiss) در مورد پایان لذت بخش بودن پایان سریال اینگونه گفتند:

«تنها چیزی که من می تواند به طرفداران دو آتیشه این سریال بگویم این است که دست اندر کاران مجموعه یک اثر و پایان بی نقص را ارائه دادند و کارشان عالی بوده است. پایان این سریال از هر لحاظی لذت بخش خواهد بود. به نظرم طرفداران با این پایان دادن سریال شدیداً رازی خواهند بود.»


بیشتر بدانید:  تیزر کوتاهی از فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد


در ادامه آقای بلویز در ورد بودجه بندی سریال و چگونگی خرج شدن بودجه سرسام آور این سریال در طی چند ساله اخیر که منجر به تولید هشت فصل از این سریال شده است سخن گفتند.

پخش فصل هشتم این سریال که در شش قسمت ساخته شده است از تاریخ ۱۴ آوریل امسال شروع خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

نبود سریال Game Of Thrones در جشنواره Emmy Awards 2017

Comic Con Experience: اولین تیزر فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد

منبع:

Deadline

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات