E3 2019: بازی جدید جنگ های صلیبی Stronghold: Warlords معرفی شد

E3 2019: بازی جدید جنگ های صلیبی Stronghold: Warlords معرفی شد

پیمان ادیب ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

پس از مدت ها انتظار برای نسخه ای جدید از سری بازی های معروف جنگ های صلیبی، بالاخره شاهد معرفی نسخه جدید از این بازی هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

E3 2019: بازی جدید جنگ های صلیبی Stronghold: Warlords معرفی شد

سری بازی های جنگ های صلیبی جزو یکی از سری بازی های پرطرفدار در دنیا هستند که در ایران نیز طرفداران زیادی دارند. باید این را بگوییم که خبر های خوبی برای دوستداران این سری در راه است.

نسخه جدید این بازی به نام Warlords به تازگی معرفی شده است. در این بازی شاهد ۴ نوع مختلف از امپراتوری ها و حکومت هایی هستیم که در خاور دور در زمان های گذشته بوده اند.

این ۴ نوع به امپراتوری های چین، ژاپن و حکومت هایی مانند مغول ها و افرادی از مناطق ویتنام کنونی تقسیم می شوند که طرز پوشش، سرباز ها و تجهیزات هر کدام با دیگری فرق دارد.

در این بازی از لحاظ اقتصادی و اینکه مردم خود را چگونه اداره می کنید بیشترین شبیه سازی ممکن به واقعیت انجام گرفته است تا شباهت زیادی به زمان های قدیمی در آسیا داشته باشد.


بیشتر بدانید: ۱۰ بازی موفق سبک استراتژیک


ساختار خانه ها و قلعه ها با توجه به اینکه این بازی به سرزمین چشم بادامی ها اشاره می کند و در آنجا اتفاق می افتد نسبت به سری بازی های قبلی متفاوت می باشد و شاهد معماری شرقی در ساخت خانه ها و قلعه ها هستیم.

بازی جدید جنگ های صلیبی دارای معماری شرقی آسیا خواهد بود

بازی جدید جنگ های صلیبی دارای معماری شرقی آسیا خواهد بود

به گفته سازندگان بازی قرار است نسخه جدید جنگ های صلیبی نسبت به بازی های قبلی این سری متفاوت باشد و هسته اصلی این بازی چیزی خواهد بود که شبیه به آن را در بازی های قبلی ندیده ایم. اسم این قابلیت Warlord می باشد.

Warlord ها مناطقی در بازی هستند که شما باید آنها را تصرف کنید تا هر کدام از آنها قدرت های خاص خود را دارند. در بازی ۳ Warlord مختلف وجود دارد که هرکدام نشان یک حیوان را دارند. ۳ حیوان خوک، اسب و لاکپشت به عنوان نشان های این مناطق انتخاب شده اند.

شما قادر خواهید تا این مناطق را مجبور کنید که برای شما کار هایی انجام بدهند، مثلا برای شما قلعه بسازند یا اینکه به دشمنانتان حمله کنند. همه این انتخاب ها در دست شما خواهد بود.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات