E3 2019: هنوز هم به بازی Anthem امید هست

E3 2019: هنوز هم به بازی Anthem امید هست

پیمان ادیب ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

در بین کنفرانس EA Play، یکی از افراد حاضر در تیم سازنده Anthem توضیحاتی در مورد آینده این بازی ارائه داد. با گیمر همراه باشید.

 

E3 2019: هنوز هم به بازی Anthem امید هست

در کنفرانس EA Play امسال، بین تایم استراحت معرفی بازی های FIFA 20 و Madden NFL 20، شاهد حضور Ben Irving مدیر کل ساخت بازی Anthem بوده ایم که در مورد آینده بازی Anthem توضیحاتی داده است:

«بازی Anthem یک آینده قطعی دارد، آینده ای که ما برای این بازی در نظر گرفته ایم بسیار روشن است، در طول چند ماه گذشته چیز های زیادی از اشتباهاتمان یاد گرفته ایم و می خواهیم این بازی را به یک بازی بهتر و عالی تبدیل کنیم. ما باور داریم که Anthem می تواند به یک بازی عالی تبدیل شود. ما متوجه هستیم که مسیر سختی داریم و باید کار های زیادی انجام دهیم، در این میان سعی خواهیم کرد تا به افرادی که این بازی را خریده اند ولی راضی نیستند ثابت کنیم که با وجود اشتباهات در این بازی، می توان به آینده این بازی امیدوار بود.»


بیشتر بدانید: پاسخگویی EA در مورد کرش کردن بازی Anthem


با توجه به گفته های Ben Irving می توان متوجه شد که EA قصد ندارد تا بازی Anthem را به عنوان یک پروژه شکست خورده به دور بیندازد و تیم سازنده این بازی در تلاش هستند تا با ایجاد تغییرات بیشتر در بازی و رفع ایرادات آن، به این بازی جان تازه ای ببخشند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات