نسخه جدید بازی Call of Duty در سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود

نسخه جدید بازی Call of Duty در سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود

احمد هاتفی ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی اکتیویژن به دنبال اعمال تغییراتی در عرضه محصولاتش اعلام کرده است که نسخه جدید سری Call of Duty در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه جدید بازی Call of Duty در سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود

به تازگی اخباری درباره نسخه جدید سری کالاف دیوتی منتشر شده است که نشان می دهد که این اثر در وضعیت نامناسبی قرار دارد و تلاش برای این است که آن را برای سال ۲۰۲۰ آماده کنند.

استودیو Sledgehammer Games و استودیو Raven Software در ابتدا ساخت نسخه جدید را برعهده داشته اند اما روند نه چندان خوب آن باعث شده تا اکتیویژن این مسئولیت را به استودیو Treyarch بدهد.

استودیو Treyarch مسئول ساخت Black Ops 5 شد

استودیو Treyarch مسئول ساخت Black Ops 5 شد

از آن جایی که استودیو Treyarch ساخت سری Black Ops را در کارنامه دارد، گفته می شود که نسخه بعدی با نام Call of Duty: Black Ops 5 در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.


بیشتر بدانید: سیر تکامل Call of Duty از ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۹


استودیو Sledgehammer Games و استودیو Raven Software بطور کامل از ساخت این اثر کنار نگذاشته اند و اعلام شده است به تری آرک در ساخت بازی کمک خواهند کرد.

بنابر اخبار منتشر شده در این مورد قرار است یک بخش تک نفره برای این نسخه در نظر گرفته شود که عدم وجودش در عنوان Black Ops 4 باعث رنجش طرفداران این سری شد.

Black Ops 5 دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود

Black Ops 5 دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود

ساخت عنوان Call of Duty: Black Ops 5 از زمان انتشار بازی Black Ops 4 آغاز شده اما استودیو Treyarch در حال حاضر اقدامات کلیدی را باید انجام دهد تا آن را برای زمان معین شده آماده کند؛ چرا که با یک بازی AAA طرف هستیم.


بیشتر بدانید: سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Black Ops 4


Sledgehammer Games با این که فروش خوبی در نسخه Call of Duty: WWII داشت اما به نظر می رسد اوضاع خوبی ندارد و همچنین در طول ساخت نسخه جدید  کالاف دیوتی چندین بار با استودیو Raven Software وارد بحث شده اند و همین باعث شده تا اکتیویژن پروژه را به Treyarch تحویل دهد.

Black Ops 5 در سال 2020 منتشر خواهد شد

Black Ops 5 در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

در نهایت اعلام شده است که Call of Duty: Black Ops 5 برای پلتفرم های Xbox ،PlayStation و PC منتشر خواهد شد، پس با معلوم شدن زمان انتشار این اثر می توان فهمید نسل بعدی کنسول های گیمینگ چه تاریخی وارد بازار خواهند شد.

منبع:

AOTF

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات