باندل های جدید Xbox با طرح Game of Thrones

باندل های جدید Xbox با طرح Game of Thrones

احمد هاتفی ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی مایکروسافت به تازگی دو ویدیو کوتاه منتشر کرده است که باندل های جدید Xbox با طرح سریال Game of Thrones را به تصویر می کشند. با گیمر همراه باشید.

 

باندل های جدید Xbox با طرح Game of Thrones

این روزها همه جا بحث از سریال Game of Thrones می باشد، چرا که فصل نهایی و هشتم این سریال آغاز شده و از این رو کمپانی های مختلف برای فروش محصولاتشان آثار خود را با طرح های این سریال عرضه می کنند تا فروش بهتری داشته باشند.

در این بین کمپانی های بازی سازی نیز از این سریال برای فروش محصولاتشان نیز استفاده کرده اند که یکی از آن ها سونی می باشد که هفته گذشته اعلام کرد علاقه مندان به این سریال می توانند تم پلی استیشن ۴ با محوریت آن را دانلود کنند.

کنسول Xbox One S با طرح خاندان تارگرین

کنسول Xbox One S با طرح خاندان تارگرین

این هفته نیز مایکروسافت دو ویدیو از شاه شب و خاندان تارگرین منتشر کرده است که نشان می دهد کنسول های جدید ایکس باکس با این طرح عرضه خواهند شد.

اما این یک عرضه معمولی نیست، بلکه این یک قرعه کشی بزرگ بین علاقه مندان سریال Game of Thrones می باشد که اگر در آن برنده شوند کنسولی با طرح های مذکور هدیه خواهند گرفت.

جرقه این خبر هفته گذشته بود که حساب رسمی توییتر ایکس باکس اشاره ای به خاندان تارگرین کرد و همه فکرها به عرضه کنسول یا محصولی با محوریت سریال Game of Thrones رفت.

کنسول Xbox One S با طرح شاه شب

کنسول Xbox One S با طرح شاه شب

در کل دو کنسول برای طرفداران و این قرعه کشی در نظر گرفته شده است که یکی با طرح شاه شب می باشد و بر روی دیگری طرح خاندان تارگرین نقش بسته است.

علاوه بر نشان هریک از این دو خاندان (تارگرین و شاه شب) لوگوی اصلی سریال هم بر روی کنسول دیده می شود. این کنسول ها مدل Xbox One S بدون دیسک درایو می باشند که قیمتی حدود ۵۹۹ دلار دارند.

برای امتحان شانس خود و شرکت در قرعه کشی تا اول خرداد ماه فرصت دارید؛ یعنی سه روز بعد از انتشار آخرین قسمت از فصل هشتم و نهایی سریال Game of Thrones.

  • باندل شاه شب

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

 

  • باندل تارگرین

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات