آخرین DLC بازی Call of Duty: WWII معرفی شد

آخرین DLC بازی Call of Duty: WWII معرفی شد

احمد هاتفی ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Sledgehammer Games در اخبار جدیدی، چهارمین و آخرین بسته الحاق بازی Call of Duty: WWII را معرفی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

The Shadow War نام آخرین بسته الحاقی بازی Call of Duty: WWII می باشد که قرار است نقشه ها و حالت های جدیدی را به بازی اضافه کند. اگر دقیق تر بگویم این DLC شامل اجزای زیر می باشد:

  •  سه نقشه برای حالت چندنفره
  • یک نقشه برای حالت War
  • یک نقشه هم برای حالت زامبی

 

نقشه‌ های بخش چندنفره

  • Airship: محیطی کنار ساحل را به‌تصویر می‌کشد که در آن شاهد یک زپلین بزرگ هم هستیم که حتی می‌ توان به داخل آن هم رفت و در آن مشغول نبرد شد.
  • Excavation: شما را به یک معدن زیر‌زمینی می‌ برد که در آن باید با دشمن درگیر شوید.
  • Chancellery: در این نقشه شاهد یک ساختمان دولتی با همین نام Chancellery هستیم.

 Call of Duty: WWII , Call of Duty , COD , Activision , Sledgehammer Games , گیمر , اخبار بازی , تاریخ انتشار باز ی Call of Duty: WWII

علاوه بر این سه نقشه که به بخش چندنفره اضافه خواهند شد، نقشه جدید بخش War Mode این بسته الحاقی Operation: Arcane نام دارد و وقایع آن در منطقه‌ ای از کشور اتریش اتفاق می‌ افتند.

در این نقشه یک سری اسلحه در گوشه و کنار وجود دارند که هنوز به تولید نهایی نرسیده‌ اند و حالت آزمایشی دارند اما شما در این نقشه می‌ توانید با برداشتن شان از آن‌ ها استفاده کنید.

The Frozen Throne نام نقشه جد ید بخش زامبی بازی است که قرار است با آخرین بسته الحاقی به بازی افزوده شود. در این نقشه وارد یک غار بزرگ با انواع و اقسام قسمت‌ های مخفی می‌ شوید.

 

کسانی که سیزن پس بازی را خریداری کرده اند می توانند به این بسته الحاقی دسترسی رایگان خواهند داشت.

همچنین ویژگی دیگری که برای این کاربران در نظر  گرفته شده است این می باشد که اگر بازیکنی که سیزن پس بازی را ندارد با بازیکنی که سیزن پس را خریداری کرده است بازی کند، بتواند به تمامی نقشه‌ های بسته‌ های الحاقی بازی دسترسی داشته باشد. نام این ویژگی Party Up Map Access نام دارد.

بسته الحاقی The Shadow War بازی Call of Duty: WWII در تاریخ ۶ شهریور برای کاربران پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد و احتمالا یک ماه بعد از آن در اختیار کاربران ایکس باکس وان نیز قرار خواهد گرفت.

 

 


ویدیو: رویداد جدید بازی Call of Duty: WWII معرفی شد

ویدیو: نقشه Dunkirk در بازی Call of Duty: WWII

ویدیو: نقشه V2 بازی Call of Duty: WWII

ویدیو: نقشه Egypt بازی Call of Duty: WWII

ویدیو: تریلر بسته الحاقی The War Machine بازی Call of Duty: WWII

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات