سبک جدید Air Royale به Fortnite اضافه شد

سبک جدید Air Royale به Fortnite اضافه شد

پیمان ادیب ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

Epic Games در آپدیت جدید بازی Fortnite تصمیم گرفته است تا سبک جدید به نام Air Royale را برای بازی Fortnite منتشر کند. با گیمر همراه باشید.

 

سبک جدید Air Royale به Fortnite اضافه شد

آپدیت جدید Fortnite یعنی آپدیت ۸.۴۰، به بازیکنان این اجازه را می دهد تا در یک مدت زمان محدود اجازه دسترسی به سبک جدید Air Royale را داشته باشند.

Air royale در واقع ساختار سبک Battle Royale را حفظ کرده است، تنها تفاوت این دو سبک این است که شما در Air Royale سوار یک X-4 Stormwing هستید و نبرد های هوایی انجام می دهید در حالی که در سبک قدیمی شما فقط می توانستید بر روی زمین راه بروید.


بیشتر بدانید: پشتیبانی نسخه موبایل Fortnite از کنترلرهای بی‎‌سیم


در کنار این سبک جدید، اسلحه های جدید و همچنین تجهیزات بیشتری از طریق فروشگاه Epic قابل دسترسی هستند.

همچنین بازیکنان Save the World به یک کاراکتر جدید به نام Bunny Brawler Luna دسترسی دارند، از ظاهر این کاراکتر معلوم است که به نازنجک هایی شبیه تخم مرغ های رنگ شده مجهز است و یک لباس خرگوش مانند نیز دارد.

بازی فورتنایت که در موتور بازی سازی Unreal Engine 4 ساخته شده است در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۶ برای PC منتشر شده بود که بعدا برای سایر کنسول ها نیز عرضه شد.

اصلی ترین رقیب فورتنایت، بازی Apex Legends است که به خوبی توانسته است بازیکنان را به خود جذب کند و حتی رکوردهای جذب بازیکن را هم از Fortnite گرفته است.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات