چرا شخصیت‌های Netflix در فیلم Avengers: Endgame حضور نداشتند؟

چرا شخصیت‌های Netflix در فیلم Avengers: Endgame حضور نداشتند؟

امیر پورمحمد ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی مارول (Marvel) چند سالی است که سرمایه گذاری کلانی در صنعت سریال سازی کرده است. رسانه بزرگ نتفلیکس (Netflix) نیز در این چند ساله با همکاری‌هایی که با شرکت مارول داشته که توانسته سریال‌های قهرمانی زیادی همچون لوک کیج (Luke Cage)، جسیکا جونز (Jessica Jones)، بی باک (Daredevil)، مشت آهنین (Iron Fist)، دیفندرز (The Defenders) و پانیشر (Punisher) را بسازد. ولی چرا این شخصیت‌ها در فیلم انتقام جویان: آخرین بازی (Avengers: Endgame) که آخرین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) است حضور نداشتند؟ با گیمر همراه باشید.

چرا شخصیت‌های Netflix در فیلم Avengers: Endgame حضور نداشتند؟

همان گونه که می دانید فیلم انتقام جویان: آخرین بازی بیشترین حضور قهرمانان در یک فیلم را در دنیای سینمایی مارول دارد. برخی از این شخصیت‌ها مانند مرد آهنی (Iron Man) بیش از یک دهه پیش به سینما معرفی شده اند و برخی مانند کاپیتان مارول (Captain Marvel) همین امسال. اما متأسفانه اگر به دنبال ایستر اگی از پروژه‌های دیگر مارول هستید، فیلم آخرین بازی جایی نیست که باید دنبال آن بگردید.

شخصیت‌های فیلم Avengers: Endgame

شخصیت‌های فیلم Avengers: Endgame

بر خلاف خواسته اکثر طرفداران در سراسر جهان، در این فیلم هیچ خبری از حضور شخصیت‌هایی همچون بی باک، جسیکا جونز و لوک کیج نیست.


بیشتر بدانید: ساخت سریال Punisher و Jessica Jones لغو شد


با توجه به گفته یکی از سرمایه گذاران شبکه مارول، آقای کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استیفن مک فیلی (Stephen McFeely) نویسندگان فیلم نامه، کسانی بودند که از حضور سایر شخصیت‌ها خودداری کرده اند.

شخصت‌های سریال دیفندرز

شخصیت‌های سریال دیفندرز

آقای مک فیلی نیز در یک مصاحبه تلویزیونی در این مورد چنین گفت:

«بی شک ما اجازه داشتیم که این پنج شخصیت را در فیلم استفاده کنیم. ولی به نظرتان مردم آن‌ها را به حد کافی ندیده اند؟ هر کس دوست دارد می توان داستان‌های این شخصیت‌ها را در سریال‌ها طولانی نتفلیکس دنبال کند.»

 

در ادامه آقای مک فیلی علی رقم صحبت‌های عجیب خود در مورد سایر پروژه‌های مارول به این نکته نیز اشاره کرد:

«خوب اگر آن‌ها را در فیلم می آوردیم بی شک خط زمانی سریال هایشان نیز در هم می شکست. در این صورت باید پاسخ گوی سیل عظیمی از طرفداران شاکی می بودیم.»

هر چند ابتدا سخن‌های آقای مک فیلی کمی طعنه آمیز به نظر می رسید ولی در ادامه وی با اضافه کردن این نکته که خط زمانی سریال و فیلم کمی با هم متفاوت است (البته بسیار ناچیز، حتی در سریال اشاره ای به اتفاقات فیلم اول انتقام جویان نیز می شود) کمی طرفداران را رازی کرد.


بیشتر بدانید: احتمال مرگ شخصیت‌ها در Avengers: Endgame


البته به نظر می رسد حضور کوتاه این شخصیت‌ها در فیلم آخرین بازی می توانست جالب باشد. حال باید منتظر بود و دید علی رقم حذف این ایستر اگ، چه لحظات جالبی در فیلم آخرین بازی گنجانده شده است.

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات