برنامه کمپانی نینتندو در رویداد E3 2019

برنامه کمپانی نینتندو در رویداد E3 2019

احمد هاتفی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی Nintendo به تازگی از برنامه های خهود برای حضو در نمایشگاه E3 2019 ورنمایی کرده است که شامل بخش های مختلف و جذابی می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

برنامه کمپانی نینتندو در رویداد E3 2019

تقریبا یک ماه دیگر بزرگ ترین رویداد گیمینگ جهان برپا خواهد شد تا کمپانی های بزرگ و استودیوهای بازی ساز آثار جدید خود را معرفی کنند و یا اطلاعاتی از بازی های در حال توسعه خود بدهند.

نینتندو یکی از کمپانی هایی است که چند سالی است در رویدادهای گیمینگ فعال تر از گذشته شده است و پس از اعلام حضور در رویداد E3 2019، حال شاهد برنامه های این کمپانی برای این نمایشگاه هستیم.

نینتندو ابتدا رویداد اختصاصی خود را برگزار خواهد کرد

نینتندو ابتدا رویداد اختصاصی خود را برگزار خواهد کرد

نینتندو همانند سال های گذشته چند روز قبل تر یعنی در روز ۲۱ خرداد رویداد ویژه خود یعنی Nintendo Direct را برگزار خواهد کرد تا محصولات جدید خودش را رونمایی کند و همچنین اخباری از وضع مالی و سایر اطلاعات را در اختیار علاقه مندانش بگذارد.

پس از این رویداد اعضای شعبه Treehouse نینتندوی آمریکا، استریم‌ های مختلفی را برگزار خواهند کرد که ساعت آغاز این استریم‌ ها در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

در جریان این استریم‌ های زنده، نمایش‌ های مختلفی از روند بازی‌ های مورد انتظار پلتفرم‌ های کمپانی نینتندو پخش خواهد شد.

رویداد نینتندو دایرکت در تاریخ 21 اردیبهشت برگزار خواهد شد

رویداد نینتندو دایرکت در تاریخ ۲۱ اردیبهشت برگزار خواهد شد

همچنین اعلام شده است که نینتندو ورزش های الکترونیکی هم برگزار خواهد کرد که اولین آن ها مربوط است به بازی Splatoon 2.

در این تورنومنت تیم های مختلفی از کشورهای آمریکا، ژاپن، استرالیا و کشورهای اروپایی حضور خواهند داشت تا با یکدیگر وارد رقابت شوند.

تورنومنت های مختلف در طول هفته E3 برگزار می شود

تورنومنت های مختلف در طول هفته E3 برگزار می شود

همچنین در تاریخ ۱۸ خرداد مسابقات ۳ در مقابل ۳ بازی Super Smash Bros. Ultimate هم برگزار خواهد شد که طی تعدادی لایو استریم برای علاقه مندان به نمایش درخواهد آمد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات