تاریخ انتشار World of Warcraft Classic مشخص شد

تاریخ انتشار World of Warcraft Classic مشخص شد

پیمان ادیب ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

تاریخ انتشار برای بازی World of Warcraft Classic مشخص شده است و این بازی ۳ ماه بعد منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ انتشار World of Warcraft Classic مشخص شد

Blizzard به تازگی اعلام کرده است که بازی World of Warcraft Classic، نسخه جدید از معروف ترین بازی آنها خواهد بود. نسخه قدیمی تر این بازی در بین بازیکنان بسیار معروف بوده و در زمان انتشار خود گیمر های بسیاری را به خود جذب کرده بود.

در آخرین اعلامیه این Blizard، این کمپانی اعلام کرده است که آزمایش و تست هایی جهت بررسی اینکه بازی چگونه در دست بازیکنان عمل می کند خواهد داشت. اولین تست قرار است در تاریخ ۲۲ و ۲۳ ماه مه (۱ و ۲ خرداد ماه) انجام شود.


بیشتر بدانید: تاریخ برگزاری BlizzCon 2019 مشخص شد


دومین آزمایش از بازی در تاریخ ۱۹ و ۲۰ ماه ژوئن (۲۹ و ۳۰ خرداد ماه) خواهد بود و آخرین آن در ۱۸ و ۱۹ ماه جولای (۲۷ و ۲۸ تیر ماه) انجام خواهد گرفت. این تست ها به گفته این کمپانی قرار است روی ثبات سیستم بازی تمرکز داشته باشند.

افرادی که این تست ها را انجام خواهند داد، از کسانی انتخاب خواهند شد که اشتراک فعال دارند و در قسمت Account Management ثبت نام کرده باشند.

تاریخ انتشار نسخه جدید از World of Warcraft Classic مشخص شده است

تاریخ انتشار نسخه جدید از World of Warcraft Classic مشخص شده است

در نهایت ساخت کاراکتر های بازی در تاریخ ۱۳ ماه آگوست (۲۲ مرداد ماه) انجام خواهد شد، این رخداد اجازه خواهد داد تا بازیکنانی که علاقه دارند بیایند و ایده های خود را در حوزه ساخت کاراکتر بیان کنند تا اینکه بازی ۲ هفته بعد از آن منتشر شود. این بازی برای اولین بار در نمایشگاه Blizzcon 2017 معرفی شده بود.

بازی World of Warcraft Classic قرار است در تاریخ ۲۷ ماه آگوست (۵ شهریور ماه) برای علاقه مندان این سری عرضه شود.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات