۳۵۰ نفر از کارمندان EA در روسیه و ژاپن اخراج می شوند

۳۵۰ نفر از کارمندان EA در روسیه و ژاپن اخراج می شوند

پیمان ادیب ۰۸ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی EA به تازگی دست به اخراج کارمندان خود از قسمت بازاریابی، انتشار و تیم های عملیاتی خود کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

۳۵۰ نفر از کارمندان EA در روسیه و ژاپن اخراج می شوند

Andrew Wilson سئو کمپانی EA به تازگی طی یک اعلامیه از گام های مهم این کمپانی و چالش های رو به روی آن پرده برداشته است. در بین صحبت های او گفته شد که قرار است ۳۵۰ نفر از کارمندان EA اخراج شوند.

متن کامل این اعلامیه به شرح زیر است:

امروز ما گام های مهمی برای کمپانی برداشته ایم تا چالش های پیش آمده را پشت سر بگذاریم و برای فرصت های آینده آماده تر باشیم. همانطور که هر روزه دنیای ما در حال تغییر است ما هم باید سعی کنیم تا همراه آن تغییراتی را در خودمان بوجود آوریم. ما در حال انجام حرکات های محاسبه شده و دقیق هستیم تا بتوانیم بهتر به تعهداتمان پاسخگو باشیم، سازمان خود را اصلاح کنیم و با نیاز های بازیکنان آشنا شویم. در راستای این اهداف، ما تغییراتی را در قسمت بازاریابی، سازمان انتشارات و تیم های عملیاتی اعمال کرده ایم و در عین حال قرار است حضور خود را در بازار های ژاپن و روسیه کاهش دهیم ولی پاسخگوی نیاز های بازیکنان در این کشور ها خواهیم بود. علاوه بر تغییرات سازمانی، ما تمرکز اصلی خود را بر روی افزایش کیفیت بازی ها و سرویس هایمان خواهیم گذاشت. بازی های عالی مثل گذشته در مرکز توجه ما خواهند بود و ما سعی کرده ایم تا نگرش خود را تغییر دهیم تا بتوانیم بازیکنان خود را متحیر کنیم.


بیشتر بدانید: برندگان مراسم SSX Gaming Awards 2019 – بازی God of War همچنان جایزه درو می‌کند


Andrew Wilson پس از توضیحات و دلایلی که ارائه شد به اخراج ۳۵۰ نفر از کارمندان این کمپانی اشاره کرد:

امروز روز سختی برای تصمیم گیری است. تصمیماتی که امروز گرفتیم ۳۵۰ نفر از ۹۰۰۰ کارمند این کمپانی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این تصمیمات بسیار مهم ولی در عین حال بسیار سخت هستند و قرار نیست که ما از کنار این تغییرات به سادگی بگذریم. افرادی که در این کمپانی کار می کنند مثل دوست و همکار هستند. ما از تمامی زحماتی که افراد برای این کمپانی کشیده اند تشکر می کنیم و در این راستا سعی خود را خواهیم کردتا افرادی که از این کمپانی می روند بتوانند فرصت های شغلی دیگر و خوب پیدا کنند و این اولویت اصلی ما است.

اوایل امسال نیز دو کمپانی Activision و Blizzard صد ها نفر از کارمندان خود را اخراج کردند، ArenaNet هم تعداد نامعلومی از افراد را کنار گذاشت.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات