تاریخ برگزاری BlizzCon 2019 مشخص شد

تاریخ برگزاری BlizzCon 2019 مشخص شد

احمد هاتفی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی بلیزارد در جدیدترین اخبار خود زمان برگزاری رویداد اختصاصی اش در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرده و همچنین زمان فروش بلیط ها را هم مشخص کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ برگزاری BlizzCon 2019 مشخص شد

BlizzCon یکی از مهم ترین رویدادهای گیمینگ می باشد که طی آن آثار جدید بلیزارد به نمایش در می آید و همچنین محتویات جدید بازی های منتشرشده نیز معرفی می شوند.

در رویداد BlizzCon 2018 بازی چندان مطرحی معرفی نشد و برخلاف انتظارات بلیزارد نمایش ضعیفی از خود به جای گذاشت. یکی از انتظارات این بود که بازی Diablo 4 معرفی شود ولی بلیزارد عنوان Diablo Immortal را رونمایی کرد که نسخه موبایلی این مجموعه می باشد.

BlizzCon 2019 در شهر آناهایم کالیفرنیا

بنا بر اطلاعات منتشر شده، رویداد BlizzCon 2019 در تاریخ ۱۰ و ۱۱ آبان ماه سال جاری در شهر آناهایم کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به این رویداد می توانند بلیط هایشان را از ۱۴ اردیبهشت ماه خریداری کنند. همانند سال گذشته این رویداد در سالن Anaheim Convention Center برگزار خواهد شد. این رویداد شامل پنل‌ های همیشگی سازندگان، مسابقات eSports و رویدادهای مختلف دیگر برای حضار و طرفداران خواهد بود.

مسابقات eSports در رویداد BlizzCon 2019 وجود خواهند داشت

مسابقات eSports در رویداد BlizzCon 2019 وجود خواهند داشت

مدیرعامل Blizzard در مورد BlizzCon 2019 اعلام کرده است که در این رویداد آخرین پروژه های این کمپانی رونمایی خواهند شد و این امید وجود دارد که نمایش های بیشتری از بازی های مورد انتظار داشته باشیم.

بلیط های BlizzCon 2019 در دو دسته به فروش خواهند رسید، دسته اول در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه و دسته دیگر در تاریخ ۱۸ اردیبهشت به فروش می رسند.

قیمت این بلیط ها ۲۲۹ دلار، ۵۵۰ دلار و ۷۵۰ دلار می باشد که بسته به قیمتشان امکاناتی خاصی در اختیار طرفدراران قرار می گیرد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات