احتمال مرگ شخصیت‌ها در Avengers: Endgame

احتمال مرگ شخصیت‌ها در Avengers: Endgame

امیر پورمحمد ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

با نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم انتقام جویان: آخرین بازی (Avengers: Endgame)، شایعات بسیاری در مورد این فیلم در فضای مجازی پیچیده است. اما اصلی ترین سؤالی که به نوعی اولین جرقه‌های آن به صورت رسمی توسط سازندگان تائید شده است، احتمال مرگ و در ادامه حذف برخی از شخصیت‌ها است. در این مقاله به بررسی احتمال حذف و یا احتمال باقی ماندن برخی از شخصیت‌ها دنیای سینمایی مارول (MCU) می پردازیم. با گیمر همراه باشید.

 

احتمال مرگ شخصیت‌ها در Avengers: Endgame

چیزی به اکران فیلم انتقام جویان باقی نمانده است با این حال سؤال بسیاری ذهن طرفداران را به خود مشغول کرده است. در حال حاضر تنها ترین چیزی که به صورت قطع می توان گفت این است که برخی از شخصیت‌هایی که در قسمت اول فیلم یعنی انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) به دست تانوس (Thanos) مرده اند، پس از پایان یافتن این فاز از دنیای سینمایی مارول دیگر هیچ گاه باز نخواهند گشت.


بیشتر بدانید: آیا کاپیتان آمریکا Thanos را شکست خواهد داد؟


در این میان برخی از شخصیت‌ها در ابری از شک و تردید به سر می برند و هیچ اظهار نظری نمی توان در مورد آن‌ها کرد ولی پیش بینی در مورد برخی از این شخصیت‌ها بنا به سیاست‌های شرکت مارول (Marvel) کمی امکان پذیر است. از همین رو در ادامه سرنوشت احتمال برخی از شخصیت‌ها با توجه به سیاست‌های کمپانی مارول و صد البته نظر عمومی طرفداران آورده شده است:

 

مرگ کاپتان آمریکا در فیلم Avengers: Endgame

مرگ کاپتان آمریکا در فیلم Avengers: Endgame

کاپیتان آمریکا (Captain America)

احتمال حذف: خیلی زیاد

با توجه به سیاست‌ها مخفی شرکت مارول که چندی قبل طی یک انتشار ناخواسته مشخص گردید، حتی اگر این شخصیت از فیلم آخرین بازی جان سالم به در ببر، احتمال حذف وی از دنیای سینمایی مارول بالا است.

البته نیاز به ذکر است در کامیک بوک‌ها نیز این شخصیت می میرد و داستان‌های او ادامه نمی یابد.

مرگ مرد آهنی در فیلم Avengers: Endgame

مرگ مرد آهنی در فیلم Avengers: Endgame

مرد آهنی (Iron Man)

احتمال حذف: زیاد

خوب مشکلات زیادی در مورد ادامه داستان‌های این شخصیت وجود دارد. اولاً احتمال زنده مانده این شخصیت در فیلم انتقام جویان: آخرین بازی نسبتاً کم است. از سویی نیز در کامیک بوک‌ها این شخصیت پس از مدتی بازنشست می شود.


بیشتر بدانید: بازیگران Thor: Ragnarok به اسپیناف Men In Black پیوستند


در نتیجه به احتمال زیاد حتی در صورت زنده ماندن این شخصیت در فیلم، آقای تونی استارک پدر دنیای سینمایی مارول و هسته مرکزی تیم انتقام جویان خود را از کار بازنشست کنند.

 

مرگ ثور در فیلم Avengers: Endgame

مرگ ثور در فیلم Avengers: Endgame

ثور (Thor)

احتمال حذف: کم

باید بگویم با توجه به سیاست‌های کاری شرکت مارول این شخصیت بر خلاف دو شخصیت قبلی یعنی مرد آهنی و کاپتان آمریکا از شانس زنده ماندن زیاد تری برخوردار است. چند سال است که هیچ دنباله از فیلم مرد آهنی ساخته نشده است. در واقع تمام داستان‌ها در مورد این شخصیت سروده شده اند و جای پیشرفتی وجود ندارد.

ولی شخصیت ثور با آخرین حضورش در فیلم اختصاصی خود یعنی فیلم ثور: رگنراک (Thor: Ragnarok) ثابت کرد جا برای ادامه داستان وجود دارد و فروش باور نکردنی این فیلم سندی شد مبنی بر ادامه حیات این شخصیت در دنیای سینمایی مارول و حضورش در فاز چهارم پروژه.

 

مرگ هالک در فیلم Avengers: Endgame

مرگ هالک در فیلم Avengers: Endgame

هالک (Hulk)

احتمال حذف: متوسط

شخصیت هالک یکی از بهترین شخصیت‌های مکمل در دنیای سینمایی مارول است. درست است هیچ فیلم اختصاصی از شخصیت هالک با بازی آقای مارک رافلو (Mark Ruffalo) وجود ندارد، ولی وی در اکثر فیلم‌ها به صورت یک شخصیت فرعی وجود داشته است.


بیشتر بدانید: Comic-Con 2018: شرکت کنندگان خواستار بازگشت James Gunn هستند


از همین رو احتمال حذف این شخصیت بسیار کم است. ولی با این حال نمی توان مطمئن بود که این شخصیت از فیلم آخرین بازی جان سالم به در ببرد.

مرگ راکت در فیلم Avengers: Endgame

مرگ راکت در فیلم Avengers: Endgame

راکت (Rocket)

احتمال حذف: بسیار کم

با بازگشت آقای جیمز گون (James Gunn) به دنیای سینمایی مارول و تائید خبر ساخت قسمت سوم فیلم محافظین کهکشان (Guardians of the Galaxy)، احتمال حذف این شخصیت به این زودی‌ها افزایش نمی یابد و بی شک شاهد زنده ماندن این شخصیت از فیلم آخرین بازی هستیم.

مرگ کاپتان مارول در فیلم Avengers: Endgame

مرگ کاپتان مارول در فیلم Avengers: Endgame

کاپتان مارول (Captain Marvel)

احتمال حذف: کم

خوب درست است این شخصیت چندی قبل یک فیلم اختصاصی به دست آورد و این فیلم اولین حضورش در دنیای سینمایی مارول بود ولی بیاید به این نکته نیز توجه کنیم که این فیلم ۱ میلیارد دلار فروش داست.


بیشتر بدانید: ویدیو: تریلر جدید فیلم Captain Marvel منتشر شد


با توجه به این نکته، احتمال حذف این شخصیت نه تنها بسیار پایین است بلکه احتمالاً شاهد یک دنباله از فیلم اختصاصی این شخصیت نیز باشیم.

مرگ تانوس در فیلم Avengers: Endgame

مرگ تانوس در فیلم Avengers: Endgame

تانوس

احتمال حذف: زیاد

در کامیک بوک‌ها تانوس پس از شکست خوردن توسط شخصیت وارلاک  دستگیر می شود تا در یک زندان فوق امنیتی میان کهکشانی برای ابد زندانی شود. ولی در میانه راه تانوس با به دست آوردن بمبی هم خود و هم آن زندان را با خاک یکسان می کند. در نتیجه احتمال مرگ تانوس مشابه آنچه در کامیک بوک‌ها به وقوع پیوسته است در فیلم نیز وجود دارد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات