ویدیو: تریلر جدید فیلم Captain Marvel منتشر شد

ویدیو: تریلر جدید فیلم Captain Marvel منتشر شد

امیر پورمحمد ۱۳ آذر ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به تریلر منتشره فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) که چندی پیش منتشر شده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

از امروز تا شروع اکران فیلم کاپیتان مارول ۱۰۰ روز مانده است ول کمپانی مارول (Marvel) از همین حالا برای تبلیغات این فیلم سنگ تمام گذاشته است. الخصوص با جنجال خبری که برای تریلر منتشر شده امشب بر پا کرده است.

قوانین عجیب این فیلم به اینجا ختم نشده چرا که تریلر اول فیلم نیز فقط چند ماه پس از اکران فیلم انتقام جویان چهار (Avengers 4) منتشر شده بود. در تریلر اول شاهد شخصیت کارول دانور (Carol Danver) با بازی خانم بری لارسون (Brie Larson) بودیم که پس از چندین سال جنگ های کهکشانی به زمین باز گشته است.

با توجه به گفته های سازندگان، این فیلم یک فیلم مستقل است و نباید این فیلم را به عنوان یک فیلم اوریجن (سرگذشتی) در نظر گرفت. ولی خوب اتفاقات این فیلم به قبل تر از اتفاقات فیلم های مرد آهنی یک (Iron Man)، هالک شگفت انگیز (The Incredible Hulk) و ثور (Thor) باز می گردد.

بسیاری از طرفداران بر این اعتقادند که اتفاقات این فیلم در ارتباط کامل با اتفاقات انتهای فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت است. و پیام ارسالی از سوی نیک فوری (Nick Fury) برای کاپیتان امریکا بوده است. گویی یکی از شخصیت های جبهه علیه تانوس (Thanos) در دهه گذشته از قلم افتاده است و اکنون زمان آن رسیده است که معرفی گردد.

خوب تا زمان انتشار فیلم نمی توان به قطعیت در این مورد نظری داد. این فیلم برای اکران در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Anna Boden, Ryan Fleck

تهیه کننده: Kevin Feige

نویسنده: Nicole Perlman, Joe Schrapnel, Anna Waterhouse

ستارگان: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch

 

  برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

شخصیت Fury در هیچ فیلم دیگری حضور نخواهد داشت

انتشار تصاویری جدید از فیلم Captain Marvel

منبع:

Theverge

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات