گیم‌تیوب: وقتی گیمرها کارهای احمقانه انجام می دهند!

گیم‌تیوب: وقتی گیمرها کارهای احمقانه انجام می دهند!

پیمان ادیب ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

همه ما تا به حال در انجام بازی های ویدئویی کارهای احمقانه زیادی انجام داده ایم که شاید باعث خنده خودمان و یا دوستانمان شود. حتی گیمرهای بزرگ در همه جای دنیا نیز کارهای اشتباه انجام می دهند! این اشتباهات صرفا در سرورهای عمومی بازی ها اتفاق نمی افتد و بعضی وقت ها در بالاترین سطح مسابقات یک بازی شاهد اشتباهات بسیار بد بازیکنان یک تیم هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

گیم‌تیوب: وقتی گیمرها کارهای احمقانه انجام می دهند!

مطمئنا شما تا به حال بازی هایی مثل GTA V، Fortnite، Rainbow Six Siege و بازی های خوب دیگری را انجام داده اید و همیشه شاهد کارهای عجیب و خنده دار بعضی افراد در بازی بوده اید.

در این بازی ها معمولا اتفاقاتی به صورت شانسی روی می دهد که برای بعضی ها بسیار عصبانی کننده و برای بعضی دیگر بسیار خنده دار می باشد.

قسمت چند نفره جزو حذف نشدنی بازی های ویدئویی هستند که در این میان، همیشه راهی برای نشان دادن خلاقیت بازیکنان وجود داشته است، اگر شما تا به حال بازی مثل GTA V Online را انجام داده باشید حتما دیده اید که با استفاده از ابزار های ویرایش بازی چه کارهای خلاقانه ای در بازی انجام داده اند.

اگر چه در بین این خلاقیت ها همیشه اتفاقاتی روی می دهد که باعث خنده بازیکنان می شود. لیستی از بازی هایی که در ویدئو مشاهده خواهید کرد را برای شما آماده کرده ایم:


بیشتر بدانید: وقتی نوب ها بازی ویدیویی انجام می دهند!


امیدواریم از تماشای این ویدئو لذت ببرید.

دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات