گیم‌تیوب: ۱۰ ماد برتر بازی GTA V در سال ۲۰۱۹

گیم‌تیوب: ۱۰ ماد برتر بازی GTA V در سال ۲۰۱۹

پیمان ادیب ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

در این مطلب می خواهیم ۱۰ تا از بهترین مادهای بازی GTA V را که در سال ۲۰۱۹ می توانید داشته باشید را ببینیم. با گیمر همراه باشید.

 

گیم‌تیوب: ۱۰ ماد برتر بازی GTA V در سال ۲۰۱۹

بازی GTA V یکی از بازی های معروف و محبوبی است که از ماد ها پشتیبانی می کند. همین قابلیت نیز باعث شده است تا افراد خلاق زیادی زمان بسیاری را برای درست کردن ماد های جالب این بازی صرف کنند.

در واقع اگر بخواهیم در حالت کلی صحبت کنیم باید بگوییم که یکی از ویژگی هایی که در اکثر بازی های جهان باز مشاهده می شود همین قابلیت ساخت ماد برای بازی است.


بیشتر بدانید: GTA V باز هم رکورد های فروش بازی را جا به جا کرد


بازی هایی مانند Skyrim نیز وجود دارند که مانند GTA V جهان باز هستند و کاربران مادهایی در بازی خلق می کنند که بسیار عالی به نظر می رسند.

ماد Ghost Rider برای بازی GTA V

ماد Ghost Rider برای بازی GTA V

این که بازیکنان می توانند تا ماد های مورد علاقه خود را برای بازی بسازند یکی از ویژگی هایی است که سازندگان بازی به آن اضافه می کنند، سری بازی های GTA در سال های اخیر توانسته است تا با اجازه دادن به بازیکنان برای ایجاد تغییرات، خود را بهتر کند و در آینده نیز اگر قرار باشد بازی جدیدی از این سری ساخته شود اینگونه خواهد بود.

در این ویدئو می خواهیم تا نگاهی داشته باشیم به ۱۰ ماد برتر بازی GTA V در سال ۲۰۱۹. در این ماد ها می توان گفت از دنیای سینما و یا بازی های ویدئویی دیگر الهام گرفته شده است. در این ویدئو بعضی از قهرمانان دنیای Marvel و یا DC را نیز خواهید دید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات