ویدیو: فصل چهارم بازی PUBG

ویدیو: فصل چهارم بازی PUBG

احمد هاتفی ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

تنها دو روز تا آغاز فصل چهارم بازی PUBG زمان باقی مانده و در همین راستا تریلری منتشر شده است که نقشه Erangel را به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید.

 

فصل چهارم بازی PUBG

PUBG یکی از برترین بازی های سبک بتل رویال می باشد که از زمان انتشارش توانسته بر روی پلتفرم های مختلف عملکرد خوبی از خود نشان دهد و همین باعث شده تا امروز شاهد فصل چهارم این بازی باشیم.

همانطور که اطلاع دارید بازی های بتل رویال بخش داستانی ندارند و بطور کلی داستانی در دل خود ندارند و تنها بازیکنان باید برای بقا بجنگند. اما چندی پیش بازی فورتنایت با انتشار تریلری اعلام کرد بعد این با آغاز هر فصل داستانی جدید آغاز خواهد شد و حال بازی پابجی دست بکار شده و با انتشار تریلری از داستان فصل چهارم رونمایی شده است.

هریک از فصل های پابجی از این به بعد دارای داستان خاصی خواهند بود

هریک از فصل های پابجی از این به بعد دارای داستان خاصی خواهند بود

این تریلر یک پسربچه را به تصویر می کشد که در سال ۱۹۶۵، طی یک حمله نظامی توسط نیرویی ناشناس خانه و سرزمینش روی سر او ویران می‌ شوند؛ این پسر که حالا تنها بازمانده نقشه‌ ی Erangel است، بعدها به‌ یک مبارز قدرتمند تبدیل می‌ شود و در پایان، تمامی جنگ‌ ها و مبارزات دنیای PUBG را برپا می‌ کند!

قبل از این هم در بازی فورتنایت شاهد چنین تریلرهایی بودیم که فصل جدید را با حس و حال خاصی آغاز می کند و سعی می کند بازیکن را بیشتر با داستان و فضای بازی درگیر کند.


بیشتر بشناسید: لیگ جهانی بازی PUBG 


بنابراین باید از این به بعد باید منتظر تریلرهای این چنینی بیشتری از بازی PUBG باشیم. هم اکنون این عنوان در دسترس می باشد و فصل چهارم بازی نیز در تاریخ ۲ مرداد ماه منتشر خواهد شد.

دانلود این ویدیو از آارات گیمر 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات