لیگ جهانی بازی PUBG از سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد

لیگ جهانی بازی PUBG از سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد

احمد هاتفی ۱۹ آبان ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Bluehole اعلام کرده با آغاز فصل جدید لیگ ورزش‌ های الکترونیکی, عنوان PUBG را به این مسابقات اضافه خواهند کرد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

سال ۲۰۱۸ در مراحل پایانی خود به سر می برد و همچنین مسابقات ورزش های الکترونیکی هم روند نهایی خود را پشت سر می گذارند و آماده آغازی بهتر در سال جدید می شوند.

اما در این بین بسیاری از بازی سازان قصد دارند تا بازی های خود را وارد مسابقات ورزش های الکترونیکی کنند که یکی از آن ها بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds می باشد.

e Sport , PUBG , Bluehole , PlayerUnknown's Battlegrounds , Battle Royale , لیگ بازی PUBG , لیگ بازی پابجی

PUBG

PUBG در این یکی دو سالی که منتشر شده بسیار محبوب شده و روزانه میلیون ها نفر این بازی را انجام می دهند که دلیلی خوبی می تواند برای برگزاری مسابقاتش باشد. طبق اخبار جدی استودیو Bluehole، مسابقات این بازی قرار است در ۹ نقطه مختلف دنیا برگزار شود.

بازیکنان باید در هریک از مسابقات امتیاز کسب کنند و به رده های بالاتر صعود کنند تا جزو افراد برتر شوند و در نهایت در ماه نوامبر (آبان-آذر) آخرین مسابقه را انجام دهند تا جایزه بزرگ را دریافت کنند.

e Sport , PUBG , Bluehole , PlayerUnknown's Battlegrounds , Battle Royale , لیگ بازی PUBG , لیگ بازی پابجی

PUBG

بنا به گفته سازندگان قرار است مسابقات بازی PUBG از «ساختاری حرفه‌ ای» برخوردار باشد که در رشته‌ های دیگر نیز از آن استفاده می‌ شود و قوانین آن نیز طبق e-Sport خواهد بود. در اواسط سال آینده میلادی سازندگان همچنین مسابقات دیگری را نیز برگزار می‌ کنند که از لیگ یاد شده جدا خواهد بود اما از حساسیت یکسانی برخوردار است.

علاوه بر این ها، اعلام شده است که مسابقات مخصوصی هم برای زنان در نظر گرفته شده است که توسط کمپانی BenQ انجام خواهد گرفت. در این مسابقات ۴۸ زن در غالب بازی پابجی به مصاف هم می روند و باید برای بدست آوردن مبلغ ۱۵ هزار دلار با هم رو در رو شوند.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Battlefield V

آسمان چارت انگلستان همچنان قرمز است

سیستم مورد نیاز بازی Battlefield V

تخفیفات هفته سوم فروشگاه Xbox

ویدیو: تریلر هنگام عرضه بازی Hitman 2

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات