اطلاعات جدید بخش بتل رویال بازی Black Ops 4

اطلاعات جدید بخش بتل رویال بازی Black Ops 4

احمد هاتفی ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Treyarch به تازگی اطلاعاتی از بخش Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتتشر کرده است. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و بررسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید. با گیمر همراه باشید.

 

Blackout همان حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 می باشد که قرار است به یکی از بخش های مهم بازی تبدیل شود و از هین جهت استودیو Treyarch تبلیغات مختلفی را برای معرفی آن به عمل می آورد.

«دن بانتینگ» که یکی از مدیران استودیو Treyarch می باشد، در مصاحبه جدیدش با وبسایت GameInformer، مشخص کرده است که ۸۰ بازیکن در حالت Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 با یکدیگر رقابت می‌ کنند.

Call of Duty: Black Ops 4 , Black Ops 4 ,Treyarch , Activision , Battle Royale , اکتیویژن٬ بازی کالاف دیوتی بلک اپس 4٬

Black Ops 4

 

وی در ادامه صحبت‌ های خود به این مورد اشاره کرده است که در ابتدا قرار بود حالت Blackout همانند سایر بازی‌ های بتل رویال صاحب نام از ۱۰۰ بازیکن پشتیبانی کند؛ اما این رقم به دلیل مطمئن بودن از روان بودن گیم‌ پلی و به وجود نیامدن مشکلات دیگر، کاهش یافت.

بتای حالت Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 دوشنبه هفته آینده، ۱۹ شهریور ماه برای کاربران پلی استیشن ۴ در دسترس قرار می‌ گیرد. همچنین کاربران PC و Xbox One نیز می‌ توانند از تاریخ ۲۳ شهریور ماه (۱۴ سپتامبر) به تجربه بتای حالت Blackout اقدام کنند.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۲۰ مهر ماه (۱۲ اکتبر) برای PC ،PS4 و Xbox One عرضه می‌ شود.

 

 


بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4

ویدیو: بتای خصوصی بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

معرفی نسخه کالکتور بازی Call of Duty: Black Ops 4

تاریخ آغاز بتای خصوصی بازی Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شد

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Call of Duty: Black Ops 4

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات