ویدیو: معرفی رسمی بازی Apex Legends

ویدیو: معرفی رسمی بازی Apex Legends

احمد هاتفی ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۲

استودیو Respawn روز گذشته طی یک لایو استریم از جدیدترین اثر خود رونمایی کرده است که Apex Legends نام دارد. با گیمر همراه باشید.

 

معرفی رسمی بازی Apex Legends

با ظهور سبک بتل رویال در صنعت بازی های ویدیویی بسیاری از استودیوها به سمت ساخت عناوینی با این مضمون کشیده شده اند که یکی از آن ها استودیو Respawn می باشد.

استودیو ریسپاون روز گذشته طی یک لایو استریم از بازی Apex Legends رونمایی کرد که در سبک بتل رویال می باشد و بطور رایگان در دسترس کاربران قرار می گیرد. این عنوان در دنیای بازی Titanfall انجام می پذیرد.

 

Apex Legends٬ Battle Royale٬ EA٬ Respawn٬ Titanfall٬ استودیو ریسپاون٬ اطلاعات بازی٬ اطلاعات بازی Apex Legends٬

استودیو ریسپاون سعی کرده تا بازی Apex Legends تجربه‌ ای کاملا تیمی باشد و به همین جهت بازیکنان در قالب ۲۰ تیم سه نفره در نقشه‌ ای بزرگ به نبرد با یکدیگر می‌ پردازند.

همانند دیگر بازی‌ های سبک بتل رویال، هر نبرد بدون اینکه آیتم یا اسلحه‌ ای در اختیار داشته باشید آغاز می‌ شود و باید برای پیدا کردن آن‌ ها و در نهایت تبدیل شدن به آخرین تیم باقی مانده و پیروز میدان، باید در محیط جستجو کنید و با از پا در آوردن دشمنان از ابزار و سلاح هایشان استفاده کنید.


بیشتر بدانید: نقد و بررسی بازی Fortnite – بتل رویال کارتونی


یکی از تمایزهای Apex Legends با سایر هم سبک های خود این است که می توانید شخصیت خود را از بین کارکترها انتخاب کنید و همچنین هریک از این شخصیت ها نقش خاصی در گروه دارند و توانایی‌ های ویژه خود از جمله توانایی‌ هایی که به مرور زمان شارژ می‌ شوند، دارا می باشند.

Apex Legends٬ Battle Royale٬ EA٬ Respawn٬ Titanfall٬ استودیو ریسپاون٬ اطلاعات بازی٬ اطلاعات بازی Apex Legends٬

در طول بازی اسلحه ها و زره های مختلف با سطح های متنوعی در اختیارتان قرار داده می شود که می توانید آن‌ ها را با قابلیت‌ های هم‌ تیمی‌ های خود ترکیب و استراتژی تیمی را تحت تاثیر قرار دهید.

در حال حاضر در مجموع هشت کاراکتر موسوم به Legends در بازی Apex Legends حضور دارند که به مرور تعداد آن‌ ها افزایش خواهد یافت.

Ping یکی دیگر از ویژگی های جالب بازی Apex Legends می باشد؛ به لطف این قابلیت که کلید خاصی برای آن در نظر گرفته شده، می‌ توانید مکان‌ ها، اشیا و دیگر بازیکنان را نشانه‌ گذاری کنید و با نشان دادن آن ها به هم‌تیمی‌ ها، توجه آن‌ ها را جلب کنید.

Apex Legends٬ Battle Royale٬ EA٬ Respawn٬ Titanfall٬ استودیو ریسپاون٬ اطلاعات بازی٬ اطلاعات بازی Apex Legends٬

با این سیستم امکان پیدا کردن لوت باکس ها و محل دشمنان برای هم تیمی هایتان آسان تر می شود. همچنین این سیتم مناسب کسانی است که دارای هدست نمی باشند و می توانند به راحتی با سیار کاربران و اعضای تیم ارتباط برقرار کنند.

همانطور که از ابتدا گفته شده این بازی کاملا رایگان می باشد اما هماندد سایر بازی های بتل رویال از سیستم پرداخت های درون برنامه ای بهره می برد که صرفا برای موارد تزئینی می باشد.

از این طریق می توانید ارز درون بازی را تهیه کنید که برای خرید آیتم ها و لوت باکس ها (Apex Packs) کاربرد دارند.

فعلا  ۶ کاراکتر به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می‌ گیرد و برای استفاده از دو کاراکتر دیگر لازم است از ارز درون بازی استفاده کنید. بازی Apex Legends هم اکنون در دسترس کاربران PC ،PS4 و Xbox One می باشد.

برای دریافت بازی می توانید به فروشگاه Origin، PlayStation و Microsoft سر بزنید.

در ادامه می توانید تریلر معرفی بازی و تریلر سینماتیک آن را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 


بیشتر بخوانید:

نسخه بتل رویال بازی Titanfall معرفی شد

ویدیو: اطلاعات جدید حالت بتل رویال بازی Battlefield V

اطلاعات جدید بخش بتل رویال بازی Black Ops 4

دانلود بازی PUBG Mobile از ۲۰۰ میلیون نسخه عبور کرد

ویدیو: نسخه نهایی بازی DayZ برای مدت محدودی رایگان شد

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
  1. Benyamin گفت:

    چرا نمیاد بالا
    اگر میشه یک نفر پروکسی ک کانکشن فیلد نده رو بدن
    (Ps4)