حضور کاراکتر Kano در بازی Mortal Kombat 11

حضور کاراکتر Kano در بازی Mortal Kombat 11

احمد هاتفی ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

در جدیدترین لایو استریم بازی Mortal Kombat 11 که در کشور برزیل انجام شده، حضور شخصیت Kano در این نسخه تایید شده است. با گیمر همراه باشید.

 

حضور کاراکتر Kano در بازی Mortal Kombat 11

چند روز پیش بود که استودیو Nether Realm تصاویری منتشر کرد و حضور برخی کاراکترهای معروف دنیای مورتال کامبت را در نسخه Mortal Kombat 11 تایید کرد.

حال به تازگی در کشور برزیل لایو استریمی از این عنوان برگزار شده است که طی آن حضور شخصیت Kano در جدیدترین اثر استودیو ندررلم تایید شده است. Kano د ر این بازی یک لباس مخصوص کشور برزیل خواهد داشت که مربوط به راهزنانی می‌ شود که در شمال شرقی این کشور زندگی می‌ کردند.

Mortal Kombat 11 , Mortal Kombat , Kano , Nether , Realm , Scorpion , کینو , گیم پلی بازی Mortal Kombat 11

Kano عضو گروهی از مزدوران به‌ نام Black Dragon است که اولین بار در بازی Mortal Kombat و آخرین‌ بار هم در بازی Mortal Kombat X شاهد حضورش بودیم. او هم‌ پیمان Shao Khan است و با خشونت بی حد و حصر و حس شوخ‌ طبعی عجیبش شاخته می‌ شود.


بیشتر بدانید: تصاویری از شخصیت‌های بازی Mortal Kombat 11


Kano می‌ تواند دقیقا نقطه مقابل شخصیت Sonya Blade باشد که از همان اول شاهد تایید حضورش در بازی بودیم و به نظر می آید نقش برجسته ای در بازی Mortal Kombat 11 خواهد داشت.

همانطور که می‌ دانید صداگذاری سونیا بلید در این نسخه توسط روندا رزی (Ronda Rousey)، ورزشکار رشته کشتی کج که اهل امریکا می باشد، انجام گرفته است. رابطه سونیا بلید و کینو در فیلم Mortal Kombat که در سال ۱۹۹۵ اکران شد هم نشان داده شده بود.

Mortal Kombat 11 , Mortal Kombat , Kano , Nether , Realm , Scorpion , کینو , گیم پلی بازی Mortal Kombat 11

فعلا گیم پلیی از این شخصیت منتشر نشده است و دلیل آن هم سرمای بیش از حد اعلام شده است! گیم پلی شخصیت Kano قرار بوده طی رویداد Kombat Kast بطور زنده در تاریخ ۱۰ بهمن ماه رونمایی شود که به دلیل سرمای سرسامن آور بخش های غربی ایالات متحده به تاریخ ۱۷ بهمن ماه موکول شده است.

Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه ۹۸ برای نینتندو سوییچ، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌ شود.

 

 


بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار نسخه سوییچ بازی Mortal Kombat 11 تاخیر خورد

کنترلر PS4 با تم اسکورپیون

تریلرهای جدید بازی Mortal Kombat 11

تصاویری از شخصیت‌های بازی Mortal Kombat 11

حضور قطعی ۵ کاراکتر در بازی Mortal Kombat 11

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات