حضور قطعی ۵ کاراکتر در بازی Mortal Kombat 11

حضور قطعی ۵ کاراکتر در بازی Mortal Kombat 11

پیمان ادیب ۲۴ آذر ۱۳۹۷ نظرات

بازی Mortal Kombat 11 قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود و تا به الآن از حضور ۵ کاراکتر در بازی مطمئن هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

حضور قطعی ۵ کاراکتر در بازی Mortal Kombat 11

پس از تریلر معرفی بازی Mortal Kombat 11 در The Game Awards 2018، اطلاعات زیادی در مورد این بازی منتشر نشد و کمپانی NetherRealm تنها به نمایش تریلر بازی بسند کرد. اما در طول زمان قرار است اطلاعاتی بیشتری از بازی منتشر شود. مطمئنا یکی از هیجان انگیز ترین قسمت های این بازی کاراکتر های درون بازی هستند. با توجه به تریلر بازی و اخباری که از دیگر سایت ها منتشر می شود، تا به الآن حضور ۵ کاراکتر درون بازی قطعی است.

Scorpion

Scorpion یکی از کاراکتر های کلاسیک و اصلی بازی است که از اول سری بازی Mortal Kombat تا به الآن وجود داشته و طرفداران خاص خود را دارد. بیشتر بازیکنان Mortal Kombat او را با جمله معروف “Get Over Here” می شناسند. با توجه به حضور Scorpion در این بازی، به احتمال زیادی دوست نینجای این کاراکتر یعنی Sub-Zero هم در بازی خواهد بود.

Dark Raiden

کاراکتر Raiden یکی از قدیمی ترین کاراکتر های سری Mortal Kombat است که در بازی Mortal Kombat X هم حضور داشت و در داستان بازی جزو کاراکتر های اصلی بود. اما در بازی جدید تفاوتی در چهره و ظاهر Raiden دیده میشود و آن تبدیل شدن نور آبی این کاراکتر به قرمز و در حالت کلی تغییر شخصیت او است. باید منتظر انتشار بازی باشیم تا ببینیم برای شخصیت Raiden چه اتفاقی افتاده است.


بیشتر بدانید: اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11


Shao Kahn

با توجه به داستان Mortal Kombat، کاراکتر Shao Kahn در واقع شیطانی ترین و قوی ترین کاراکتر در سری بازی Mortal Kombat است که به عنوان Final Boss شناخته می شود. این در حالی است که در آخر تریلر این بازی Shao Kahn معرفی شده و به عنوان یک کاراکتر DLC برای کسانی که بازی را پیش از موعد تهیه کنند، داده خواهد شد و با توجه به این توضیحات به احتمال زیاد در قسمت داستانی بازی حضور نخواهد داشت.

Oracle

یکی از کاراکتر هایی که در تریلر نمایش داده شد و نظر همه را جلب کرد، کاراکتر Oracle بود. این کاراکتر تا به الآن در هیچ  یک از سری بازی های Mortal Kombat حضور نداشته وبه عنوان کاراکتر جدید قرار است در MK11 قرار گیرد. البته تا به الآن هیچ خبر رسمی مبنی بر اینکه این کاراکتر از شخصیت های قبلی بازی بوده و چهره  و نام خود را تغییر داده است در دسترس نمی باشد.

Spawn

حضور این کاراکتر را یکی از افرادی که در جریان ساخت بازی قرار داشته در Reddit منتشر کرده ولی هیچ خبری مبنی بر اینکه در قسمت داستانی حضورخواهد داشت یا نه، در دسترس نیست ولی به احتمال زیاد جزو کاراکتر های DLC خواهد بود.

 


بیشتر بخوانید:

اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

TGA 2018: تریلر معرفی Mortal Kombat 11

برندگان جوایز The Game Awards 2018 معلوم شد؛ God of War بهترین بازی سال

جمع بندی The Game Awards 2018؛ عنوان God of War بهترین بازی سال شد

تاریخ انتشار نسخه بتای بازی Mortal Kombat 11

منبع:

GameWatcher

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات