تریلرهای جدید بازی Mortal Kombat 11

تریلرهای جدید بازی Mortal Kombat 11

احمد هاتفی ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Nether Realm در جریان کنفرانسی اطلاعات کاملی درباره بازی Mortal Kombat 11 منتشر کرده که تریلرهای بازی هم شامل آنها می شود. با گیمر همراه باشید.

 

تریلرهای جدید بازی Mortal Kombat 11

پس از چندین سال غیبت حال باز هم شاهد ظهور نسخه جدید از مجموعه محبوب Mortal Kombat هستیم که گویا بسیار خشن تر از نسخه های پیشین می باشد.

طی کنفرانسی استودیو ندررلم از گیم پلی و شخصیت های بازی رونمایی کرده است که به خوبی می توان حس خشونت بالای آن را درک کرد.

 

جاشوا گری که از بنیان گذاران مسابقات بزرگ Mortal Kombat در سطح جهانی می باشد در این کنفرانس حضور داشته و تایید کرده است که Mortal Kombat 11 از خشونت دیوانه واری برخورددار است و در این زمینه از نسخه های پیشین سبقت گرفته است.

پرولوگ داستان بازی Mortal Kombat 11

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

«اد بون» در ادامه به ارائه توضیحاتی درباره گیم پلی بازی پرداخته و بعد از صحبت های وی هفت کاراکتر از ۲۴ کاراکتری را که با توجه به تصاویرش در روز عرضه خواهد داشت، معرفی شدند. این هفت شخصیت معرفی‌ شده تا این لحظه، اسکورپیون (Scorpion)، ساب-زیرو (Sub-Zero)، ریدن (Raiden)، سونیا بلید (Sonya)، باراکا (Baraka)، اسکارلت (Skarlet) و Geras هستند.

Geras کاراکتر جدیدی است که تا به امروز در این مجموعه حضور نداشته و این قدرت را دارا است که در زمان دست کاری کند.

بنا به توضیحات اد بون (کارگردان بازی) در عنوان Mortal Kombat 11 از تمامی حالات کاراکترها پشتیبانی خواهد شد و بدین صورت همه بازیکنان می توانند از سه حالت کاراکترهای بازی بهره ببرند.

معرفی شخصیت Geras

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

نقطه اوج کنفرانس جایی بود که مجموعه ای از فیتلیتی های کاراکترهای بازی به نمایش درآمد. فیتلیتی هایی که خشن تر از همیشه هستند و خون و خون ریزی نقش اصلی را در آن ها ایفا می کند.

 

جدا از این بحث ها، داستان بازی کمی برای علاقه مندان رو شده و از این قرار است که حول سفر کردن شخصیت‌ های بازی برای رویارویی نسخه‌ های مسن تر از خودشان باید در زمان سفر کنند. در این راه کرانیکا (Kronika) نگه‌ دارنده‌ ی زمان، نقش بزرگی را در ایفا می‌ کند.

او احتمالا به سراغ تمام کاراکترهای مثبت و منفی داستان خواهد رفت تا هرگونه که هست، مجددا نظم را به جهان بازگرداند.

فیتلیتی‌های بازی

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

در نهایت نسخه‌ Collector’s Edition بازی معرفی شد که دارای آیتم های هیجان انگیزی از جمله کلاه‌ خود بزرگ اسکورپیون در سایز واقعی و استیل‌بوک جذابی از MK11 نیز می باشد.

با پیش‌خرید تمامی نسخه‌ های بازی می تواند کاراکتر Shao Kahn را در اختیار داشته باشید و در ۲۸ مارس سال جاری (۸ فروردین ۹۸)، اجازه‌ تجربه‌ ی دموی Mortal Kombat 11 برایتان ممکن می شود.

Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه ۹۸ برای نینتندو سوییچ، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌ شود.

گیم پلی بازی Mortal Kombat 11

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 


بیشتر بخوانید:

تصاویری از شخصیت‌های بازی Mortal Kombat 11

حضور قطعی ۵ کاراکتر در بازی Mortal Kombat 11

اولین تصاویر بازی Mortal Kombat 11

TGA 2018: تریلر معرفی Mortal Kombat 11

برندگان جوایز The Game Awards 2018 معلوم شد؛ God of War بهترین بازی سال

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات