آپدیت جدید بازی Red Dead Online با محوریت فروشگاه بازی

آپدیت جدید بازی Red Dead Online با محوریت فروشگاه بازی

احمد هاتفی ۲۴ آذر ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی Rockstar Games به تازگی آپدیت جدیدی برای عنوان Red Dead Online منتشر کرده و فروشگاه بازی را رونمایی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

آپدیت جدید بازی Red Dead Online با محوریت فروشگاه بازی

Red Dead Redemption 2 یکی از شاهکارهای صنعت گیم می باشد که علاوه بر بخش داستنی دارای بخش آنلاین هم می باشد ولی فعلا این قسمت در حالت بتا می باشد و راک استار در حال بهبود آن است.

به تازگی آپدیت ۱.۰۵ برای بخش Red Dead Online منتشر شده است که فروشگاه بازی را در اختیار کاربران می گذارد و در کنار آن باعث رفع برخی از مشکلات و بهبود کلی، ثبات بازی و ذخیره داده‌ ها می شود.

در کنار این بروزرسانی، کمپانی راک استار اعلام کرده است به منظور قدردانی از کاربرانی که از زمان در دسترس قرار گرفتن بخش آنلاین بازی تا تاریخ ۲۹ در بازی حاضر شده اند، ۵ عدد شمش طلا هدیه خواهد داد؛ اگر دز زمان تعیین شده وارد بازی نشوید این شمش های پر زرق و برق را از دست خواهید داد.

Red Dead Redemption 2 , Red Dead Online , Rockstar Games , Rockstar , RDR 2 , فروشگاه بازی Red Dead Redemption 2 , بخش انلاین بازی Red Dead Redemption 2

فروشگاه Red Dead Online

جوایز از امروز تا تاریخ ۳ دی ماه برای کاربران فرستاده خواهند شد و بازیکنان می توانند به وسیله آن ها تجهیزات متنوعی را در داخل بازی تهیه کنند. کاربرانی که برنده این شمش ها شوند در هنگام ورود به بازی با پیامی مواجه می شوند که آن ها را با خبر می سازد.

در کنار این شمش ها، برای خریداران نسخه Special Edition و Ultimate Edition پول اضافی رایج در بازی (RDO$) واریز می شود که نسبت به نسخه تهیه شده متفاوت خواهد بود.

  • دارندگان نسخه Special Edition بازی Red Dead Redemption 2: میزان RDO$100
  • دارندگان نسخه Ultimate Edition بازی Red Dead Redemption 2: میزان RDO$1,000
  • پیش خریدکنندگان (علاوه بر هدایای نسخه‌ های ویژه بازی): میزان RDO$100
Red Dead Redemption 2 , Red Dead Online , Rockstar Games , Rockstar , RDR 2 , فروشگاه بازی Red Dead Redemption 2 , بخش انلاین بازی Red Dead Redemption 2

فروشگاه Red Dead Online

علاوه بر این ها کمپانی راک استار درباره بخش آنلاین بازی بیانیه ای منتشر کرده و اعلام کرده است در سال ۲۰۱۹ بروزرسانی های مختلفی را منتشر خواهد کرد.

«ما با در نظر گرفتن پیشنهادات و راهنمایی‌ های جامعه طرفداران، روی به‌ روزرسانی‌ هایی برای بازی کار می‌ کنیم که در سال ۲۰۱۹ در دسترس بازیکنان قرار می‌ گیرد.

برخی از این به‌ روزرسانی‌ ها محتوای تازه‌ ای را به همراه می‌ آورند و برخی دیگر باعث برقراری تعادل در گیم‌ پلی بازی خواهند شد. ما همچنین در حال کار روی بسیاری از ویژگی‌ ها، حالت‌ ها و بروزرسانی‌ هایی تازه‌ ای برای بازی Red Dead Online هستیم که بی‌ صبرانه منتظریم تا جزئیات بیشتری از آن‌ ها را در سال جدید با شما به اشتراک بگذاریم.»

 

 


بیشتر بخوانید :

مد Make it count برای Red Dead Redemption 2

جزئیات کامل نقشه Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 از صدر چارت انگلستان سقوط کرد

کد تقلب Dead Eye بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 در صدر چارت انگلیس هتریک کرد

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات