کد تقلب Dead Eye بازی Red Dead Redemption 2

کد تقلب Dead Eye بازی Red Dead Redemption 2

پیمان ادیب ۲۸ آبان ۱۳۹۷ نظرات

کد تقلب های زیادی تا به امروز در اختیار بازیکنان Red Dead Redemption 2 قرار گرفته است، به تازگی کد تقلب Dead Eye برای کاربران منتشر شده است.با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

کد تقلب Dead Eye بازی Red Dead Redemption 2

با اینکه کدهای تقلب زیادی برای بازی Red Dead Redemption 2 تا به امروز موجود هستند، کد تقلبی که تا به امروز فاش نشده بود طریقه فعال سازی Dead Eye برای مدت بی نهایت بود.

قابلیت Dead Eye در بازی این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از کند کردن زمان، بیشترین بهره را از موقعیت بدست آمده ببرید، یعنی با فعال کردن این قابلیت قادر خواهید بود چند تن از دشمنانتان را در زمانی اندک از پا در آورید.

Red Dead٬ Red Dead Redemption٬ Red Dead Redemption 2٬ اخبار جدید بازی Red Dead Redemption 2٬ چیت٬ چیت بازی Red Dead Redemption 2٬ کد تقلب٬ کد تقلب Red Dead Redemption٬ کد تقلب Red Dead Redemption 2٬ کد تقلب بازی Red Dead Redemption 2 برای PS4٬ کد تقلب بازی Red Dead Redemption 2 برای Xbox One٬ کد تقلب بازی Red Dead Redemption برای PS4٬ کد تقلب بازی Red Dead Redemption برای Xbox One٬ کد های تقلب بازی Red Dead Redemption 2٬ کدهای تقلب بازی Red Dead Redemption

کد تقلب بازی Red Dead Redemption

برای استفاده از این کد تقلب، از طریق صفحه تنظیمات (Settings)، قسمت Cheats را انتخاب کرده و این کد را وارد کنید:

“Be greedy only for foresight”

در ضمن می توانید کد هایی که از قبل استفاده کرده اید را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از کد های تقلب در به دست آوردن Trophy های درون بازی تاثیر خواهد گذاشت.

 

 


بیشتر بخوانید:

بازی Red Dead Redemption 2 در صدر چارت انگلیس هتریک کرد

ویدیو: اسب‌های سوزان در بازی Red Dead Redemption 2

طوفانی بنام Red Dead Redemption 2 در صدر چارت انگلستان

نمرات بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

نقشه کامل بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

 

منبع:

MP1ST

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات