بازی Red Dead Redemption 2 در صدر چارت انگلیس هتریک کرد

بازی Red Dead Redemption 2 در صدر چارت انگلیس هتریک کرد

احمد هاتفی ۲۲ آبان ۱۳۹۷ نظرات

عنوان Red Dead Redemption 2 برای سومین هفته متوالی صدرنشین بازی های پرفروش هفته انگلستان شده و فعلا روند رو به رشدی دارد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Red Dead Redemption 2 از زمان انتشارش توانسته همه رکوردها و چارت ها را درو کند و فعلا موفق تین بازی صنعت گیم محسوب می شود. این عنوان از زمانی که عرضه شده در صدر چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان قرار گرفته و فعلا روندش صعودی می باشد.

نکته جالب این است که بازی های رتبه های دوم، سوم و چهارم این لیست برای سومین هفته متوالی است که تغییری نکرده اند و همان عناوین قبلی هستند. بنابراین بازی های بازی های Call of Duty: Black Ops 4، فیفا ۱۹ و Forza Horizon 4 رتبه های هفته گذشته خود را نیز حفظ کرده اند و به ترتیب در رده های دوم، سوم و چهارم قرار گرفته اند.

Red Dead Redemption 2 , Assassin’s Creed: Odyssey٬ Call of Duty: Black Ops 4٬ FIFA 19٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬

UK Chart

عنوان Marvel’s Sider-Man نیز توانسته رتبه هفته گذشته اش راحفظ کند و در همان رده پنجم بایستد. بازی Mario Kart 8 Deluxe هم این هفته صعود خوبی داشته از جایگاه دهم با جهشی ۴ رتبه ای به پله ششم رسیده است.

عنوان نوستالژیک Crash Bandicoot N. Sane Trilogy هم این هفته جایگاه هفته پیشش را حفظ کرده و در همان جایگاه هفتمی قرار گرفته است.

بازی Assassin’s Creed Odyssey این هفته با دو پله سقوط به رده هشتمی رضایت داده و در نهم نیز بازی LEGO Harry Potter Collection قرار گرفته که هفته گذشته اولین هفته انتشارش را پشت سر گذاشته بود و در رده هشتمی ایستاده بود.

Red Dead Redemption 2 , Assassin’s Creed: Odyssey٬ Call of Duty: Black Ops 4٬ FIFA 19٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬

UK Chart

بازی LEGO DC Super-Villains هم این هفته دو رتبه صعود داشته و توانسته به جمع ده بازی پرفروش کشور انگلستان راه یابد.

در ادامه می توانید لیست ۱۰ بازی پرفروش این هفته چارت کشور انگلستان را مشاهده کنید.

رتبه فعلی رتبه قبلی نام بازی
۱ ۱ Red Dead Redemption 2
۲ ۲ Call of Duty: Black Ops 4
۳ ۳ FIFA 19
۴ ۴ Forza Horizon 4
۵  ۵ Marvel’s Sider-Man
۶ ↑ ۱۰ Mario Kart 8 Deluxe
۷ ۷ Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
۸ ↓ ۶ Assassin’s Creed Odyssey
۹ ↓ ۸ LEGO Harry Potter Collection
۱۰ ↑ ۱۲ LEGO DC Super-Villains

 

 


بیشتر بخوانید:

X018: معرفی بخش تمرینی بازی Devil May Cry 5

X018: بازی Hellblade به سرویس Xbox Game Pass ملحق شد

X018: بازی PUBG به سرویس Xbox Game Pass ملحق می‌شود

X018: تاریخ انتشار بازی Crackdown 3 مشخص شد

X018: بازی‌های Xbox One با قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات