آپدیت آذرماه بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

آپدیت آذرماه بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

احمد هاتفی ۲۱ آذر ۱۳۹۷ نظرات

بازی Red Dead Redemption 2 به تازگی آپدیتی دریافت کرده است که به حل مششکلات بخش تک نفره و آنلاین می پردازد. با گیمر همراه باشید.

 

آپدیت آذرماه بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

در جدیدترین اخبار بازی Red Dead Redemption 2 شاهد انتشار بروزرسانی برای این عنوان هستیم که به حل مشکلات بازی در بخش های مختلف می پردازد و محتوای آن چنانی به بازی اضافه نمی کند.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجه شده بودند این بود که در بعضی از قسمت‌ های داستانی و پس از بارگذاری فایل‌ های ذخیره‌ ای، صفحه لودینگ روی ۹۰ درصد قفل می‌کرد و جلوتر نمی‌ رفت. برای مثال اگر فایل ذخیره خودکار خود پس از مرحله Country Pursuits را اجرا می‌ کردید، امکان داشت صفحه لودینگ برای شما روی ۹۰ درصد قفل کند.

Gameplay٬ RDR 2٬ Red Dead Redemption٬ Red Dead Redemption 2٬ Rockstar Games٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی , تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2٬ , اپدیت بازی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

کمپانی راک استار اعلام کرده است نام این آپدیت  ۱.۰۴ است که به حل مشکلات بازی می پردازد و علاوه بر موارد بالا به بهبود بخش بتای آنلاین هم نیم نگاهی دارد.

همچنین راک استار تعدادی از باگ‌ های این بخش و همچنین مشکلات مربوط به قطع شدن بازیکنان از سرورهای بازی را رفع کرده است. از این رو بازیکنان حالت آنلاین Red Red Dead Redemption 2 می‌ توانند تجربه‌ ای بهتر و کامل‌ تری را کسب کنند.

آپدیت  ۱.۰۴ هم اکنون در دسترس کاربران PS4 و Xbox One می باشد.

 

 


بیشتر بخوانید :

مد Make it count برای Red Dead Redemption 2

جزئیات کامل نقشه Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 از صدر چارت انگلستان سقوط کرد

کد تقلب Dead Eye بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 در صدر چارت انگلیس هتریک کرد

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات