نارضایتی شدید بازیکنان CS:GO

نارضایتی شدید بازیکنان CS:GO

پیمان ادیب ۱۹ آذر ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی با رایگان شدن بازی CS:GO و معرفی مد جدید Danger Zone، بازیکنان زیادی نارضایتی خود را نسبت به این بازی در Steam اعلام کرده اند. باگیمر همراه باشید.

 

نارضایتی شدید بازیکنان CS:GO

چند روز قبل بازی CS:GO در استیم رایگان اعلام شد و همچنین مد جدیدی در این بازی به نام Danger Zone که حالت Battle Royale دارد، منتشر شد. نظرات کاربران در روز اول بسیار بد بود. تقریبا ۱۴۰۰۰ کاربر در روز ۷ دسامبر نظر منفی خود را نسبت به این بازی ثبت کرده اند. امروز هم ۴۰۰۰ نظر منفی دیگر در صفحه ی استیم این بازی ثبت شده است.

بیشتر نظرات منفی در مورد مد جدید ارائه شده این بازی نیست، بلکه نسبت به رایگان شدن آن است. بازیکنان به این دلیل از این بازی ناراضی هستند که برای بازیی که پول خرج کرده و خریده اند،برای همه رایگان اعلام شده و کسانی که حتی کمترین خریدی در استیم نداشته اند کنار آنها می توانند بازی کنند.

این بازیکنان حداقل انتظار داشته اند به دلیل خرید این بازی و بازی کردن آن حتی برای هزاران ساعت،کمپانی Valve بین آنها و بازیکنانی که بازی رابه رایگان تهیه کرده اند، فرق بگذارد. بعضی هم معتقدند که این حالت رایگان کردن بازی باعث افزایش متقلبان و هکر های بازی می شود.


بیشتر بخوانید: تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه استیم


همچنین مشکلاتی در مورد Prime Matchmaking بیان شده است. Prime Matchmaking محدود به بازیکنانی بود که یک شماره تلفن معتبر دارند و همچنین به رنک ۲۱ بازی رسیده باشند. ولی الآن مشکلاتی پیرامون این قضیه بوجود آمده است.

همه نظرات پس از اعلام شدن رایگان بودن این بازی در استیم منفی نبوده و همان روز اعلام ۷۰۰۰ نظر مثبت نسبت به این بازی ثبت شده است. همچنین تعداد بازیکنان این بازی پس از این اتفاق به بیشترین حد خود رسیده است.

 


بیشتر بخوانید:

برندگان جوایز The Game Awards 2018 معلوم شد؛ God of War بهترین بازی سال

تخفیفات The Game Awards 2018 فروشگاه استیم

گیم‌تیوب: فینال مسابقات بازی CS: GO 2018

TGA 2018: فصل جدید بازی Dead By Daylight معرفی شد

TGA 2018: بازی Hades معرفی شد

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات