کنسول بدون دیسک مایکروسافت در راه است

کنسول بدون دیسک مایکروسافت در راه است

احمد هاتفی ۲۸ آبان ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی شایعاتی به گوش می رشد که گویا مایکروسافت قصد دارد کنسولی بدون نیاز به دیسک درایو منتشر کند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

کنسول بدون دیسک مایکروسافت در راه است

کمپانی های سونی و مایکروسافت طی نسل هشتم کنسول های خانگی، مدل های میان رده ای هم عرضه کره اند که از نظر سخت افزاری کمی بهوبد یافته هستند.

همانطور که می دانید امروزه برخی از بازی ها هم بصورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی قابل تهیه هستندو گویا مایکروسافت قصد دارد کنسولی مختص بازی های دیجیتالی طراحی کند.

احتمالا این کنسول فاقد دیسک دریاو خواهد بود و فقط قادر به اجرای بازی های دیجیتالی می باشد و همچنینی قیمت پایین تری هم دارد.

Xbox , Microsoft , Xbox One , Xbox One S , Console , کنسول گیمینگ , کنسول بدون دیسک مایکروسافت , ایکس باکس وان , بازی های دیجیتیالی ایکس باکس وان

Xbox One

بر اساس شایعات این کنسول حداقل ۱۰۰ دلار ارزان تر از دیگر نسخه های Xbox One خواهد بود و در نتیجه قیمتی در حدود کمتر از ۲۰۰ دلار قیمت گذاری می شود که افراد به مراتب بیشتری می توانند خریداری اش کنند.

این نسخه از کنسول Xbox One احتمالا در بهار سال ۲۰۱۹ راهی بازار خواهد شد. همچنین اعلام شده مایکروسافت قصد دارد هزینه های کنسول Xbox One S را کاهش دهد.

این اخبار را Thurrott فاش کرده و فعلا به طور دقیق نمی توان همه آن ها را تایید یا تکذیب کرد. علاوه بر این احتمالا مایکروسافت برنامه‌ ای تدارک خواهد دید تا گیمر‌ها بتوانند بازی‌ های فیزیکی خودشان را در خرده فروشی‌ های منتخب با نسخه دیجیتالی همان بازی تعویض کنند. البته هنوز اطلاعات بیشتری در این مورد ارائه نشده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

میزان فروش هفته اول Assassin’s Creed Odyssey

کد تقلب Dead Eye بازی Red Dead Redemption 2

شروع مسابقات پاییزی DOTA 2 در سال ۲۰۱۸

Overwatch را رایگان بازی کنید

برندگان Golden Joystick Awards 2018؛ فورتنایت بهترین بازی سال

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات