Overwatch را رایگان بازی کنید

Overwatch را رایگان بازی کنید

پیمان ادیب ۲۶ آبان ۱۳۹۷ نظرات

دو سال پس از انتشار بازی Overwatch، کمپانی بازی سازی Blizzard این بازی را به صورت رایگان برای یک هفته در اختیار بازیکنان قرار داده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

این اطلاعیه Blizzard پس از گذشت دو روز از انتشار آپدیت جدید برای این بازی، که شامل معرفی شخصیت جدید به نام Ashe بود، منتشر شد و این بازی برای دو کنسول بازی Xbox One، PS4 و همچنین برای PC قابل اجرا می باشد. شما می توانید در این هفته مثل یک بازیکن معمولی تجربه کاملی از بازی داشته باشید مثلا به تمامی ۲۹ کاراکتر بازی، ۱۹ نقشه و همچنین انواع مود ها دسترسی داشته باشید و هر تعداد از Loot Box را که می توانید بدست آورید و یا بخرید.

 

همچنین تمامی مراحل و کارهایی که در بازی انجام می دهید پس از تمام شدن مهلت یک هفته، در سیستم ذخیره شده و اگر علاقه مند به انجام دوباره بازی بودید می توانید با تهیه نسخه Legendary Edition برای Xbox One و PS4 یا نسخه معمولی Overwatch برای PC به بازی خود ادامه دهید.

Overwatch٬ Overwatch New Hero٬ Overwatch رایگان٬ آپدیت٬ آپدیت overwatch٬ آخر هفته Overwatch٬ آخر هفته رایگان٬ آخر هفته رایگان Overwatch٬ اخبار بازی overwatch٬ اخبار جدید بازی Overwatch٬ اورواچ٬ بازی overwatch به صورت رایگان٬ بازی overwatch رایگان٬ هیرو جدید overwatch

Overwatch رایگان

نسخه رایگان Overwatch در تمامی مناطق برای کنسول های PS4 و Xbox One،در مناطق تحت پوشش Blizzard از جمله آمریکا،اروپا و آسیا (کره جنوبی هم شامل می شود) برای PC،قابل انجام خواهد بود.

 

انجام این بازی در PS4 و Xbox One نیازمند PlayStation Plus membership و Xbox Live Gold membership است.  شما می توانید با دانلود کردن نسخه کامپیوتر از طریق سایت Blizzard battle.net این بازی را برای PC خود تهیه کرده و از آن لذت ببرید. مهلت یک هفته ای بازی از روز ۲۹ آبان شروع شده و تا ۵ آذر ادامه خواهد داشت.

 

و در آخر،کمپانی Blizzard برای بازیکنان در زمان رایگان بودن بازی، پیشنهاد Loot با زمان محدود ارائه می دهد، همچنین ۳ عدد اسپری با زمینه کاراکتر جدید (Ashe) برای افرادی که حداقل ۲ ساعت در Twitch، گیم پلی این بازی را تماشا کرده اند، موجود خواهد بود (با فرض اینکه اکانت Blizzard و Twitch با هم هماهنگ باشند).


بیشتر بخوانید:

شباهت بخش چندنفره بازی COD: Black Ops 4 به بازی Overwatch

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه نوامبر ۲۰۱۸

بازی‌های رایگان ماه نوامبر PlayStation Plus

مسابقات Overwatch World Cup 2018 معرفی شد

برندگان Golden Joystick Awards 2018؛ فورتنایت بهترین بازی سال

 

منبع:

GameSkinny

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات