ویدیو: دومین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

ویدیو: دومین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

احمد هاتفی ۰۹ مهر ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی Rockstar Games بالاخره گیم پلی جدید بازی Red Dead Redemption 2 را همان طور که وعده داد بود، منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

پس از انتظارات فراوان امروز اخباری درباره منتشر شدن دومین گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2 پخش شد و حال شاهد این هستیم که راک استار ویدیوی جدیدی منتشر کرده است که به راحتی می تواند انتظارات برای عرضه بازی را به بی نهایت برساند.

Red Dead Redemption 2 به دنبال موفقیت نسخه اولش معرفی و ساخته شده است و المان هایی که اینن عنوان دارد کمک می کند تا به اثری منحصر به فرد تبدیل شود.

عنوانی جهان باز که حاوی داستانی غی است؛ مبارزاتش تا حد دیوانه واری دلچسب هستند و جلوه های بصری به شدت خودنمایی می کنند. گیم پلی جدید بیشتر با مکانیزم های بازی سر و کار دارد.

Rockstar Games٬ GamePlay٬ RDR 2٬ Red Dead Redemption٬ Red Dead Redemption 2٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی

Red Dead Redemption 2

 

برای مثال بازی انواع و اقسام فعالیت‌ های جانبی را خواهد داشت که می‌ توانید در این گیم پلی مشاهده کنید و همچنین حالت اول‌ شخص بازی هم در این ویدیو قابل تماشا است.

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان برای Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد و برای نصب آن به ۱۰۵ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت.

این عنوان دارای بخش آنلاین با نام Red Dead Online هست که بسیار جذاب به نظر می رسد. این بخش از همان روز اول انتشارش فعال خواهد بود و پشتیبانی خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

حجم بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

باندل Red Dead Redemption 2 کنسول PS4 Pro معرفی شد

اطلاعات اولیه بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2

تصاویر جدید بازی Red Dead Redemption 2

نسخه کلکسیونی بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات