بازی Harry Potter لو رفت

بازی Harry Potter لو رفت

احمد هاتفی ۱۲ مهر ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی ویدیویی مشکوک منتشر شده است که نشان می دهد بازی Harry Potter در حال ساخت است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Harry Potter از مجموعه فیلم های محبوبی است که از دوران کودکی بسیاری از ما حضور داشته و در سال های گذشته کم و بیش حضورش در بین بازی های ویدیویی حس میشد.

به تازگی اطلاعاتی فاش شده است که نشان می دهد بازی هری پاتر در حال توسعه است و همچنین ویدیویی منتشر شده است که در حال حاضر به دلیل کپی رایت توسط کمپانی Warner Bros حذف شده است.

 

عده‌ ای اعلام کردند که احتمالا، این بازی توسط استودیو RockSteady در دست ساخت است.

دلیل این انتصاب این است که راک‌ استدی یک استودیو بریتانیایی است و مالکیت آن در اختیار کمپانی برادران وارنر است که حق نشر بازی‌ های هری پاتر هم در اختیار این کمپانی است. با این حال منابع مربوط به سایت EuroGamer، در ادامه این ادعا را تکذیب و اعلام کردند که بازی بعدی راک‌ استدی، ربطی به سری هری پاتر نخواهد داشت.

Harry Potter , Avalanche , Disney Infinity , Warner Bros , RockSteady , هری پارتر , بازی هری پاتر , تاریخ انتشار بازی هری پاتر

Harry Potter

استودیو Avalanche Software احتمال بعدی به عنوان سازنده بازی هری پاتر می باشد که در کارنامه خود ساخت عناوینی چون Disney Infinity و Just Cause را دارد.

آوالانچ در سال ۲۰۱۶ به حالت تعطیلی درآمد اما بعد مدتی توسط کمپانی برادرن وارنر خریداری شد و همین از دلایل اصلی ساخت بازی هری پاتر به دست این استودیو می باشد.

در مورد تاریخ انتشار بازی هم گفته می شود که این بازی حداقل تا یک سال آینده منتشر نخواهد شد و نباید به این زودی‌ ها منتظر آن باشیم.

 

علاوه بر این، یکی از نویسندگان سایت BBC اعلام کرده است که به‌ استناد منابع این سایت، این بازی احتمالا Harry Potter Magic Awakened یا Harry Potter Magic Forever نام خواهد داشت و اثری با المان‌ های نقش آفرینی خواهد بود.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: گیم‌پلی بازی DiRT Rally 2.0

تخفیفات هفته دوم مهرماه فروشگاه Xbox

تخفیفات هفته دوم مهرماه فروشگاه PlayStation

ویدیو: دومین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

منتظر نمایش جدید بازی Red Dead Redemption 2 باشید

منبع:

EuroGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات