شایعه: نسخه جدید Assassin’s Creed در جهان وایکینگ‌ها خواهد بود

شایعه: نسخه جدید Assassin’s Creed در جهان وایکینگ‌ها خواهد بود

احمد هاتفی ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی ایستراگ هایی از مجموعه Assassin’s Creed در عنوان The Division 2 پیدا شده است که اشاره به نسخه جدید این سری دارد. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه جدید Assassin’s Creed در جهان وایکینگ‌ها خواهد بود

یوبیسافت در سال های گذشته باز هم روند ساخت و انتشار مجموعه Assassin’s Creed را از سر گرفته و از قضا شاهد عناوین خوب و تحسین شده ای هستیم.

در نسخه های قبلی شاهد این بودیم که سازندگان سراغ سرزمین های مختلف رفته اند و در آخرین بازی شاهد روایت داستان در سرزمین یونان باستان هستیم که از نقشه بسیار وسیعی هم برخوردار است.

به تازگی تصاویری در بازی The Division 2 پیدا شده است که نشان می دهد این بار قرار است همراه Assassin’s Creed وارد جهان وایکینگ ها شویم و به سرزمین اسکاندیناوی سفر کنیم.

پوستر بازی اسسنیز کرید در شهر واشنگتن

تصویر مربوطه به این ایستراگ را یک یوتیوبر بنام JorRaptor منتشر کرده است که در آن شاهد پوستری بر دیوار موزه ای در شهر واشنگتن دی سی هستیم.

در این پوستر فردی مشاهده می شود که در دستش جسمی همانند Piece of Eden (شیئی نمادین در مجموعه Assassin’s Creed) دارد و همانند وایکینگ ها لباس پوشیده است!


بیشتر بدانید: ۵ چیز که باید در مورد Assassin’s Creed III Remastered بدانید


جدای از این ها در بالای سر این فرد عبارت «وال‌ هالا (Valhalla)» نقش بسته است که اگر اهل اسطوره شناسی باشید باید بدانید که مربوط به اسطوره شناسی نورس و سرزمین اسکاندیناوی می باشد.

اما اگر این تصویر و توضیحات متقاعدتان نکرده است باید گفت که قبل از انتشار همچین اطلاعاتی، وبسایت کوتاکو مطلبی با همین مضمون منتشر کرده بود و همچنین نام این نسخه را Assassin’s Creed: Kingdom بیان کرده بود.

وایکینگ‌ها غنی‌ترین منبع برای بازی‌سازان

فعلا تمامی این مطالب در حد حدس و گمان و شایعه هستند؛ البته قبل این موضوع تصاویری منتشر شده بود که نشان می داد نسخه جدید اسسینز کرید در سرزمین ژاپن جریان خواهد داشت اما گویا با وجود عناوینی چون Ghost of Tsushima و Sekiro Shadows Die Twice یوبیسافت تصمیم گرفته سراغ سرزمین دیگری برود.

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات