شایعه: حضور Robert Downey در فیلم Black Widow

شایعه: حضور Robert Downey در فیلم Black Widow

امیر پورمحمد ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

بررسی سؤال یک میلیون دلاری، که آیا بازیگر نقش مرد آهنی (Iron Man) باری دیگر در دنیای سینمایی مارول (MCU) حضور خواهد داشت؟ با گیمر همراه باشید.

 

شایعه: حضور Robert Downey در فیلم Black Widow

بی شک باید سری فیلم‌های مرد آهنی را آغاز کننده مسیر تمام فیلم‌های کمپانی مارول (Marvel) دانست که ده سال قبل مسیر طولانی را که اکنون پس از فیلم انتقام جویان: آخرین بازی وارد فاز چهارم اش شده است را آغاز کرده اند. باید متذکر شد که این سری فیلم‌ها بدون حضور بازیگر محبوب و زبر دستی همچون رابرت داونی کوچک (Robert Downey Jr) هیچ گاه معنی پیدا نمی کرند.


بیشتر بدانید: درآمد Scarlett Johansson از فیلم Black Widow


در نتیجه می توان گفت آنچه دنیای سینمایی مارول امروزه به آن دست یافته است را به نوعی مدیون آقای رابرت داونی است.

مرگ شخصیت مرد آهنی در فیلم Avengers: Endgame

مرگ شخصیت مرد آهنی نیز در فیلم انتقام جویان: آخرین بازی (Avengers: Endgame) به بهترین شکل ممکن یادبودی شد برای ده سال زحمت و تلاش آقای داونی، اما سؤال اصلی که بعد از مرگ این شخصیت و ورود دنیای سینمایی مارول به فاز چهارم نقشه است ذهن همگان را به خود درگیر کرده این مسئله است که آیا با ورود دنیای سینمایی مارول به فاز چهارم اش که تمرکز شدیدی بر روی خواستگاه برخی از شخصیت‌های قدیمی‌تر خود همچون بیوه سیاه (Black Widow) دارد، شاهد حضور دوباره شخصیت مرد آهنی با بازی آقای رابرت داونی خواهیم بود؟


بیشتر بدانید: شخصیت منفی فیلم Black Widow


متأسفانه تا کنون اطلاعات دقیقی از پاسخ این سؤال توسط کمپانی مارول و یا خود آقای داونی اعلام نشده است، ولی سایت ددلاین چندی قبل با انتشار یک خبر که علی رقم تکید بر شایعه بودنش از درز اطلاعات توسط یک کارمند کمپانی مارول خبر می داد، این احتمال را مطرح کرد که آقای داونی باری دیگر در دنیای سینمایی مارول حضور خواهد یافت.

بازیگران فیلم Black Widow

بازیگران فیلم Black Widow

با این که این خبر به صورت رسمی تا کنون از سوی کمپانی مارول نه تائید شده است و نه تکذیب، ولی این موضوع به طور کامل روشن است که شخصیت مرد آهنی در خط زمانی روایت شده در فیلم بیوه سیاه زنده است.


بیشتر بدانید: فیلم Black Widow یک اثر هنر همانند Logan خواهد بود


زنده بودن شخصیت مرد آهنی در خط زمانی فیلم بیوه سیاه و رابطه بسیار نزدیک میان دو شخصت تونی و ناتاشا (نام‌های اصلی شخصیت‌های مرد آهنی و بیوه سیاه) احتمال حضور شخصیت مرد آهنی را در این فیلم بسیار افزایش می دهد.

فیلم بیوه سیاه برای اکران در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات