درآمد Scarlett Johansson از فیلم Black Widow

درآمد Scarlett Johansson از فیلم Black Widow

امیر پورمحمد ۲۲ مهر ۱۳۹۷ نظرات

اطلاعاتی جدید در مورد فیلم بیوه سیاه (Black Widow). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

چندی پیش طی شایعه ای اعلام شد اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) بازیگر محبوب سینما از فیلم اختصاصی بیوه سیاه به صوت رسمی ۱۵ میلیون دلار در آمد به دست آورده است.

علاوه بر اعلام مبلغ، این خبر به این نکته اشاره کرد که کریس ایوانز (Chris Evans) و کریس همسورث (Chris Hemsworth) برای بازی  نقش های کاپیتان آمریکا و ثور در فیلم جدید انتقام جویان (Avengers) که امسال اکران شد، مبالغی نزدیک به همین رقم را دریافت کرده اند.

 

با توجه به این منبع خبری ایوانز و همسورث ۱۵ میلیون دلار برای حضورشان در فیلم های کاپتان امریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) و ثور: رگنوروک (Thor: Ragnarok) دریافت کرده اند. دریافت رقم ۱۵ میلیون دلار، خانم جوهانسون را بسیار بالاتر از سایر بازیگران فیلم های اختصاصی دنیای سینمایی مارول قرار داده است. به عنوان مثال رابرت داونی (Robert Downey) برای بازی در فیلم مرد آهنی یک (Iron Man 1) که به نوعی اولین جرقه دنیای سینمایی قهرمانان مارول بود تنها ۵۰۰ هزار دلار دریافت کرده است.

فیلم اختصاصی بیوه سیاه

با توجه به این منبع آقای چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) که اوایل امسال او را در فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) مشاهده کردیم برای بازی در فیلم پلنگ سیاه، تنها ۲ میلیون دلار درافت کرده است. حال با کمی حساب و کتاب می‌ توان دریافت که هزینه بسیار بالایی برای فیلم بیوه سیاه شده است. از سویی نیز با گذشت بیش از یک دهه از معرفی شخصیت بیوه سیاه به دنیای سینمایی مارول و حتی وجود چندین و چندین سکانس از گذشته این شخصیت در فیلم های اونجر، جای خالی یک فیلم اختصاصی برای این شخصیت به شدت احساس می شد. گویی تمام شواهد و سرنخ ها از فیلمی با پشتوانه قوی با بودجه ساخت سرسام آور خبر می دهند. ده سال صبر و انتظار به همراه حقوقی ۵۰ میلیون دلاری فقط برای یک بازیگر هر روز در سینما رخ نمی دهند، حال باید منتظر ماند و دید آیا این شایعات و حدس گمان ها درست از آب در خواهند آمد یا نه؟

 

تا به حال هیچ خبری از سوی کمپانی مارول مبنی بر زمان اکران این فیلم منتشر نشده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

بازیگران Thor: Ragnarok به اسپیناف Men In Black پیوستند

ویدیو: جدیدترین تریلر فیلم Avengers: Infinity War

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات